Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗОН І ТЕРИТОРІЙ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗОН І ТЕРИТОРІЙ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗОН І ТЕРИТОРІЙ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,47 KB
Завантажень:
207
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Анісімова Ольга Миколаївна
УДК:658.14(043.3)
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗОН І ТЕРИТОРІЙ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Донецьк).
Науковій керівник: | доктор економічних наук, професор
МАКОГОН Юрій Володимирович,
Інститут економіки промисловості НАН України, завідувач сектору відділу економічних проблем НТП у промисловості (м. Донецьк)
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
СЕМЕНОВ Григорій Антонович,
Запорізька державна інженерна академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки та організації виробництва (м. Запоріжжя)
кандидат економічних наук
МАЙОРОВА Ірина Миколаївна,
Маріупольський гуманітарний інститут Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри міжнародної економіки. (м. Маріуполь)
Провідна установа: | Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки (м. Донецьк)
Захист відбудеться “_9_“ квітня 2004 р. о _11_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.080.01 у Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України, за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України, за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий “_3_” березня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради К .080.01, к.е.н., доц. |
О.П. Грідін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективна діяльність підприємств у довгостроковій перспективі, забезпечення високих темпів їх розвитку й підвищення конкурентоспроможності в умовах трансформаційної ринкової економіки значною мірою визначаються рівнем їх інвестиційної діяльності. Однак на сучасному етапі її масштаби в Україні обмежені низькими результатами господарської діяльності. Одним зі шляхів вирішення цих проблем може бути створення спеціальних економічних зон (СЕЗ) і територій пріоритетного розвитку (ТПР), в яких, як показує світовий досвід, спостерігається значне зростання продуктивності праці, прискорення інноваційних процесів, підвищення конкурентоспроможності продукції.
Інвестиційний процес відіграє важливу роль у формуванні структури виробництва, тому що він потребує не тільки заходів щодо стимулювання його розвитку, але й управління процесом прийняття інвестиційних рішень та доцільності вибору інвестиційної стратегії кожним підприємством. Звідси витікає необхідність вирішення проблеми оцінки інвестиційних проектів у межах уже існуючих СЕЗ і ТПР, обґрунтування нових концептуальних підходів щодо оцінки ефективності інвестиційних проектів задля оптимізації роботи підприємств в умовах спеціального режиму інвестиційної діяльності. Аналіз літературних даних показав недостатню вивченість питань управління інвестиційною діяльністю підприємств та оцінки інвестиційних проектів в умовах СЕЗ і ТПР. Таким чином, це дослідження є актуальним.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно плану науково-дослідних робіт відділу економічних проблем науково-технічного прогресу в промисловості Інституту економіки промисловості НАН України в рамках теми “Розробка науково-методичних основ активізації інноваційного розвитку промисловості в регіоні” (номер державної реєстрації – 1011U005284), а також кафедри міжнародної економіки Донецького національного університету в рамках теми “Конкурентоспроможність підприємств Донецького регіону на міжнародних ринках і пошук шляхів її підвищення” (номер державної реєстрації – Г-01/3 0101U005723).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗОН І ТЕРИТОРІЙ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок