Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ЧАСТОТНО-СТРУМОВИХ ТА ВЕКТОРНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ З АСИНХРОННИМИ МАШИНАМИ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ЧАСТОТНО-СТРУМОВИХ ТА ВЕКТОРНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ З АСИНХРОННИМИ МАШИНАМИ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ЧАСТОТНО-СТРУМОВИХ ТА ВЕКТОРНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ З АСИНХРОННИМИ МАШИНАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,74 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МИХАЙЛЮТА Сергій Леонтійович
УДК 681.586:681.516.75
ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ
ЧАСТОТНО-СТРУМОВИХ ТА ВЕКТОРНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ
ОБ’ЄКТІВ З АСИНХРОННИМИ МАШИНАМИ
05.13.05  | елементи та пристрої обчислювальної техніки
та систем керування
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Биков Валентин Іванович,
Черкаський державний технологічний університет, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Квасніков Володимир Павлович,
Національний авіаційний університет,
професор кафедри інформаційних технологій, м. Київ;
кандидат технічних наук, доцент
Мусієнко Максим Павлович,
Черкаський державний технологічний університет, доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні.
Провідна установа Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАНУ, відділ спеціальних засобів моделювання, м. Київ.
Захист відбудеться “_06_” квітня 2006 р. о 14.30 в залі засідань спеціалізованої вченої ради К 73.052.01 в Черкаському державному технологічному університеті за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий “_03_” березня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради В.В. Палагін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз сучасного рівня розвитку систем керування (СК) та їх елементів дозволив виявити, що основні тенденції їх розвитку полягають у зменшенні вартості, збільшенні надійності, спрощенні налагодження та обслуговування, забезпеченні лінійності і можливості одночасного незалежного керування вихідними координатами СК та розширенні їх діапазону керування, зменшенні енергоспоживання в сталих режимах роботи. Зростає функціональне насичення обчислювального пристрою (ОП) – елемента сучасних СК, на який покладено функції порівнюючих та коректуючих ланок, здійснення обчислювальних операцій із непрямого визначення параметрів, в тому числі і вихідних координат СК.
За даними експертних оцінок, найбільшого поширення (більше 60%) набули СК об’єктів з асинхронними машинами (АМ), серед яких: системи подачі рідин та газів, протягування дроту та прокату металу, намотування тканин та подачі паперової стрічки, стабілізації зусилля різання металу тощо. Їх ефективне використання дозволяє економити до 20% ресурсів.
Вдосконалення ОП частотно-струмових та векторних СК об’єктів з АМ дозволяє досягти максимальної одночасної реалізації перелічених тенденцій, отже максимального техніко-економічного ефекту. В порівнянні з іншими основними елементами СК (виконавчою підсистемою та підсистемою датчиків), вартість ОП може бути зменшена в десятки разів за рахунок масового виробництва у вигляді спеціалізованого процесора, а використання ефективних методів векторного та частотно-струмового керування, методів непрямого контролю стану керованих координат СК дає змогу отримати максимальну віддачу від АМ, спростити і здешевити підсистему датчиків СК. Результати досліджень в даному напрямі можуть скласти основу виконання низки Українських державних програм (програми розвитку промисловості на 2003 ? 2011 рр., програми розвитку легкої промисловості на 2005 ? 2011 рр., програми розвитку лісогосподарського і лісопромислового комплексів України на період до 2015 р.).
Необхідність вдосконалення ОП вимагає поєднання та розвитку знань з теорії приладобудування, систем автоматичного керування, систем керованих електроприводів, систем неперервного непрямого контролю об’єктів, окремому вивченню яких присвячені праці Акімова Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ЧАСТОТНО-СТРУМОВИХ ТА ВЕКТОРНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ З АСИНХРОННИМИ МАШИНАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок