Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення працездатності паливної апаратури тепловозних дизелів гідродинамічним диспергуванням палива

Підвищення працездатності паливної апаратури тепловозних дизелів гідродинамічним диспергуванням палива

Назва:
Підвищення працездатності паливної апаратури тепловозних дизелів гідродинамічним диспергуванням палива
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,74 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська державна академія
залізничного транспорту
Кравець Андрій Михайлович
УДК 621.45.04
Підвищення працездатності паливної
апаратури тепловозних дизелів
гідродинамічним диспергуванням палива
05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Будівельні, колійні та вантажно-розвантажувальні машини” Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Венцель Євген Сергійович, Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Будівельні, колійні та вантажно-розвантажувальні машини”, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кудряш Анатолій Петрович, інститут проблем машинобудування імені А.М. Підгорного НАН України, відділ поршневих енергоустановок, старший науковий співробітник;
кандидат технічних наук
Єресько Володимир Пантелійович, Державне підприємство "Завод ім. В.О. Малишева", конструкторське бюро середньообертових двигунів, заступник Головного конструктора.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра "Залізничний транспорт", Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться " 24 " червня 2004 року о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.04 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий " 21 " червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Фалендиш А.П.


Загальна характеристика роботи
Вступ. На залізничному транспорті значного розповсюдження набули дизельні двигуни. При цьому майже всі двигуни, які встановлені на тяговому рухомому складі, є дизельними. У зв'язку з таким широким застосуванням дизелів великого значення набуває забезпечення надійності їх роботи. Це досягається не тільки правильно поставленою системою планово-попереджувальних ремонтів, а й дотриманням необхідних умов експлуатації.
Найчастіше в умовах експлуатації дизельні двигуни внутрішнього згоряння виходять з ладу через відмову паливної апаратури. У паливній апаратурі дизельних двигунів більшість відмов трапляється через абразивне та корозійне зношення прецизійних пар (плунжер-втулка, нагнітальний клапан-сідло клапана у паливному насосі високого тиску (ПНВТ) та голка-посадочний конус у форсунці). Причиною такого зношення є наявність у дизельному паливі, яке заправляється у баки рухомого складу, часток механічних забруднень (насамперед пилу) та води.
Таким чином, велике значення для забезпечення безвідмовної роботи дизельних двигунів в умовах експлуатації має підтримання на належному рівні протизношувальних та антикорозійних властивостей дизельного палива.
Актуальність теми. Дизельне паливо за час маршруту від виробника до депо значно забруднюється і до баків тепловозів потрапляє паливо, яке не завжди відповідає вимогам стандартів по забрудненню. Тому необхідність очищення дизельного палива не викликає сумнівів.
При експлуатації тепловозів забруднювання палива пилом, піском та іржею спостерігається найбільше на складах, де заправлення тепловозів паливом і піском виконується безпосередньо близько або з мінімальними розривами. При цьому повітря постійно забруднене найдрібнішими часточками пилу, які розносяться по всій території екіпіровки і потрапляють у паливо.
У наш час при частому дефіциті коштів у підприємств залізничного транспорту виникає ситуація, коли локомотиви експлуатуються з низьким рівнем палива в баках (особливо маневрові). При екіпіруванні локомотивів струменем із заправного пістолета проходить взмучування води та механічних забруднень, які знаходяться на дні бака, а потім розповсюдження їх по всьому об'єму палива.
В таких умовах не виникає сумнівів щодо необхідності контролю за протизношувальними і антикорозійними властивостями дизельного палива та їх поліпшення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Підвищення працездатності паливної апаратури тепловозних дизелів гідродинамічним диспергуванням палива

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок