Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,69 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Івана Пулюя
ДЕРКАЧ ОЛЕКСІЙ ДМИТРОВИЧ
УДК 631. 3. 678
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ
ЕЛЕМЕНТІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ
ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті
Міністерство аграрної політики
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Буря Олександр Іванович
Дніпропетровський державний аграрний університет,
завідувач кафедри хімії
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор,
Дідух Володимир Федорович
директор навчального науково-виробничого Інституту неперервного навчання Луцького державного технічного університету
кандидат технічних наук
Анеляк Михайло Михайлович,
в.о. старшого наукового співробітника лабораторії проблем комбайнового збирання зернових культур Національного наукового центру „Інститут механізації і електрифікації сільського господарства”
Провідна установа: Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка
Захист відбудеться 27.06.2006 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.052.02 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, навчальний корпус 2, ауд. 79.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56
Автореферат розісланий 27.05.2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доц. Попович П.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Щорічна технологічна потреба сільського господарства України в зернозбиральних комбайнах (ЗЗК) складає близько 10 тис. машин, у тому числі 6 тис. класу 8 10 кг зернової маси в секунду. Закупівля в таких кількостях ЗЗК закордонного виробництва нереальна, тому що вимагає значних витрат, еквівалентних 50 % вартості врожаю зернових культур. Розрахунки і практичний досвід країн-виробників зерна показують, що держава, яка має такі великі площі вирощування зернових культур (16 млн га) і обсяг їхнього виробництва (в Україні виробляється близько 40 млн тонн зерна в рік), повинна мати власне виробництво зернозбиральних комбайнів.
Для задоволення ринку України у ЗЗК у кількісному і в якісному відношенні необхідно підвищувати надійність машин одночасно зі збільшенням їх серійного виробництва.
Сьогодні особливе місце в модернізації машин та агрегатів різного призначення, підвищення їхньої надійності, зниження металомісткості належить полімерним композитам. Накопичений досвід показує, що застосування полімерних композитів дозволяє в багатьох випадках підвищити надійність експлуатації машин і механізмів, а, отже, збільшити міжремонтні строки та знизити витрати на технічне обслуговування і ремонтні роботи. Композиції на основі пластмас дозволяють значно знизити трудомісткість виготовлення вузлів та деталей тертя завдяки більш високій ефективності переробки пластмас у вироби в порівнянні з механічною обробкою металів. Розширення сфери застосування пластмас у вузлах тертя вивільняє велику кількість кольорових металів, легованих сталей та інших дефіцитних матеріалів, дає можливість економити мастильні матеріали, дозволяє спростити конструкцію вузлів тертя.
Враховуючи досягнення останніх років із розробки полімерних матеріалів з високими фізико-механічними властивостями, а також розглядаючи найважливіші завдання в області машинобудування можна зробити висновок про те, що створені сьогодні полімери можуть знайти успішне застосування у вузлах тертя і різних рухомих з'єднаннях сільськогосподарських машин та зернозбиральних комбайнів.
Строк служби будь-якої машини чи агрегату, в основному визначається строком служби підшипників або інших рухомих з’єднань. Обертові елементи робочих органів – одні з найслабкіших місць зернозбирального комбайна, так як вони працюють в умовах агресивного середовища, великих динамічних навантажень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок