Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ АКТИВІЗАЦІЇ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЛУХАЧІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ АКТИВІЗАЦІЇ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЛУХАЧІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ АКТИВІЗАЦІЇ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЛУХАЧІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,55 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Академія Прикордонних військ України
ім. Богдана Хмельницького
Прим. №___
Гапонова Валентина Миколаївна
УДК 37 . 01 : 355 . 23
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ АКТИВІЗАЦІЇ
ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЛУХАЧІВ
ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка і психологія
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата педагогічних наук
Здобувач Гапонова В. М.
Хмельницький – 1998


Дисертація є рукописом.
Роботу виконано в Академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник доктор педагогічних наук, професор Шкодін Михайло Михайлович, Вінницький державний технічний університет, кафедра соціології, соціально-політичних відносин та права, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти:
Доктор педагогічних наук, Пометун Олена Іванівна, Київський інститут внутрішніх справ МВС України, кафедра соціальної педагогіки, професор кафедри;
Кандидат філологічних наук, доцент Осадчук Марія Луківна, Вінницький інститут регіональної економіки та управління, кафедра філології, завідувачка кафедри.
Провідна установа
Київський військовий гуманітарний інститут, кафедра педагогики та культури, м. Київ.
Захист відбудеться 1 грудня 1998 року на засіданні спеціалізованної вченої ради К 70.705.02. Академія Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького. 280000, м. Хмельницький,
вул. Шевченка, 46.
Автореферат розіслано “17” жовтня 1998 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат військових наук,
професор В. С. Бастрічев


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Інтеграція України у світовий простір, розвиток міжнародних зв’язків та співробітництва в економічній, політичній, культурній, науковій і військовій сферах може здійснюватися тільки за наявності висококваліфікованих спеціалістів, які вільно володіють іноземними мовами. Тому підвищення освітнього рівня, всебічний розвиток особистості, збагачення на цій основі її інтелектуального, творчого, культурного потенціалу є головним завданням сучасної вищої школи взагалі і вищих військових навчальних закладів зокрема.
Створення і розвиток вищих навчальних закладів нового типу, в тому числі й військових, удосконалення системи підготовки спеціалістів, доведення її до рівня міжнародних стандартів висувають нові вимоги до військової педагогічної науки та практики професійної діяльності. Вони чітко сформульовані у Державній національній програмі “Освіта” (“ Україна ХХ! століття”),а також у керівних документах Міністерства освіти і Командування Прикордонних військ України.
Сьогодні охорона державних кордонів України визначається її новим правовим статусом як незалежної держави, а тому в Академії Прикордонних військ України розпочато підготовку спеціалістів для несення служби на прикордонних заставах і контрольно-перепускних пунктах.
Ця обставина передбачає широкий і різноманітний спектр діяльності офіцера-прикордонника, що включає різні професійно-службові ситуації, в яких дії прикордонників пов’язані зі спілкуванням іноземними мовами.
Актуальність теми. Офіцер-прикордонник є представником держави, який зустрічає іноземних громадян на кордоні. Від його культурного рівня та вміння спілкуватися іноземною мовою при перевірці документів залежить їх перше враження про Україну.
В останні роки інтенсивні міграційні процеси, викликані географічним положенням України, мають тенденцію до зростання. І саме зазначені вміння будуть необхідні офіцерові ПВУ для вирішення проблем нелегальної міграції при взаємодії з прикордонними та міграційними службами сусідніх держав та інших країн світової спільноти.
Необхідність досягнення якісно нового рівня підготовки офіцерів для Прикордонних військ України спричинила пошук ефективних засобів, визначення нових шляхів та пріоритетних напрямів у вивченні слухачами базових предметів, зокрема іноземних мов.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ АКТИВІЗАЦІЇ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЛУХАЧІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок