Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БУДІВНИЦТВО НА ҐРУНТАХ, які НАБУХАЮТЬ (в умовах Сірійської Арабської Республіки)

БУДІВНИЦТВО НА ҐРУНТАХ, які НАБУХАЮТЬ (в умовах Сірійської Арабської Республіки)

Назва:
БУДІВНИЦТВО НА ҐРУНТАХ, які НАБУХАЮТЬ (в умовах Сірійської Арабської Республіки)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,98 KB
Завантажень:
43
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРи
та ЖИТЛОВої ПОЛІТИки УКРАЇНИ
Державний НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
Махер Шаукі ОМАР
УДК 624.131.524
БУДІВНИЦТВО НА ҐРУНТАХ, які НАБУХАЮТЬ
(в умовах Сірійської Арабської Республіки)
05.23.02 – підвалини та фундаменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ -2002 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будів-ництва та архітектури (ХДТУБА), Міністерство освіти та науки України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Діоніс’єв-Македонський Олександр Дмитрович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра підвалин, фундаментів та інженерної геології,
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор Зоценко Микола Леонідович, Полтавський державний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, завідувач кафедри підвалин та фундаментів;– 
кандидат технічних наук, старший науковий спів-ро-біт-ник Романов Станіслав Васильович, Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (м. Київ), заступник директора з наукової роботи.
Провідна установа: Донбаська державна академія будівництва і архітектури, кафедра підвалин, фундаментів і підземних споруд, Міністерство освіти і науки України, м. Макіївка
Захист відбудеться “ 25” червня 2002 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.833.01 при Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій за адресою: 03680, Київ-37, вул. І. Кли-менка /2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: 03680, Київ-37, вул. І. Клименка 5/2.
Автореферат розісланий “ 22 ” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, с.н.с. Ю. С. Слюсаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У ряді регіонів Сірійської Арабської Республіки, зокрема, в провінції Дерьа регіону Хуран поширені глинисті ґрунти, що набухають. Наявні розрізнені інженерно-геологічні дані про їхні властивості являють собою здебільшого загальнобудівельні характеристики, а відомості про їхні особливості практично відсутні. Місцеві методи проектування і будівництва ґрунтуються на традиціях і не враховують сучасних методик. З цих причин малоповерхові будинки, що є найбільш масовим об'єктом будівництва в містах і селищах провінції, одержують у процесі експлуатації ушкодження, що вимагають додаткових витрат на періодичні ремонти.
У дисертаційній роботі поставлене актуальне завдання всебічно вивчити властивості регіональних глинистих ґрунтів, виявити їхні основні закономірності, удосконалити методи розрахунку основ та фундаментів з урахуванням специфічних властивостей цих ґрунтів й умов експлуатації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертаційна робота виконана в рамках державної програми розвитку будівництва в Сірійській Арабській Республіці і є фрагментом наукової праці кафедри ОФІГ ХДТУБА (№ держреєстрації 0102U001373).
Мета та задачі дослідження
Метою даної роботи було визначення властивостей глинистих ґрунтів, що набухають, провінції Дерьа, з'ясування причин і механізмів набухання і ступінь їхнього впливу в регіональних умовах, а також удосконалення методу розрахунку основ з урахуванням регіональних особливостей ґрунтів та умов експлуатації.
Для досягнення поставленої мети були визначені наступні задачі.
1.
З'ясувати сучасні дані про механізм набухання ґрунтів.
2.
Дослідити фізичні, фізико-хімічні і механічні властивості регіональних ґрунтів та визначити ступінь їхнього впливу на механізми набухання.
3.
Провести польові дослідження з визначення деформацій підйому відкритої й екранованої поверхні ґрунту від дії кліматичних факторів.
4.
Установити можливість розрахунку підйому поверхні регіональних ґрунтів інженерними методами відповідно до Українських будівельних норм.
5.
Розробити аналітичні методи визначення співвідношення параметрів НДС фундаментної балки, що лежить на ґрунтах, які набухають.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: БУДІВНИЦТВО НА ҐРУНТАХ, які НАБУХАЮТЬ (в умовах Сірійської Арабської Республіки)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок