Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ: ДОСВІД І НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНИ

СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ: ДОСВІД І НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНИ

Назва:
СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ: ДОСВІД І НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,16 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Колотило Ольга Данилівна
УДК 268.2
СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ: ДОСВІД
І НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНИ
08.04.01 – Фінанси, грошовий обіг та кредит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є ----------------рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів підприємств і страхової справи Київського національного економічного університету Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор Осадець Семен Степанович, Київський національний економічний університет, професор кафедри фінансів підприємств і страхової справи.
Офіційні опоненти:- доктор економічних наук, доцент Грушко Віктор Іванович, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України, професор кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту;
- кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Навроцький Степан Аркадійович, Інститут аграрної економіки Української академії аграрних наук, старший науковий співробітник відділу фінансово-кредитної і податкової політики.
Провідна установа | Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів і страхової справи.
Захист відбудеться “21” червня 2002 року о 16 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, проспект Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “21” травня 2002 року.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Поддєрьогін А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток одного із найдавніших видів страхового захисту, а саме, страхування вантажів, в умовах сучасної економіки України потребує активізації наукового супроводу цієї справи, адекватного процесам реформування відносин власності суб’єктів господарювання, розширенню географії вантажопотоків і вдосконаленню технологій перевезень. Не зважаючи на складну економічну ситуацію у державі, вітчизняні страхові компанії щорічно суттєво збільшують свій фінансовий потенціал. Щодо страхування вантажів, то його прибутковість є найбільш висока. У загальній структурі надходжень премій з майнового страхування, частка премій страхування вантажів стабільно займає третю позицію. При цьому премії зі страхування вантажів зростають більш високими темпами, ніж обсяги вантажообігу. Існує потреба пошуків шляхів визначення і подальшого освоєння потенціалу ринку страхування вантажів, з наближенням умов страхування до європейських стандартів.
В Україні, як і в інших постсоціалістичних державах колишнього СРСР, питанням наукового обґрунтування розвитку страхування вантажів приділялось мало уваги, про що свідчить відсутність дисертаційних досліджень за окресленою тематикою. Між тим, розвиток транс’європейських вантажоперевезень територією України, потребує врахування їх впливу на розвиток вітчизняного ринку страхування вантажів і прийняття адекватних рішень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано як складова комплексної науково-дослідної теми "Проблеми управління фінансами суб'єктів підприємницької діяльності", номер державної реєстрації 0198V001577, яка виконувалася колективом кафедри фінансів підприємств і страхової справи Київського національного економічного університету. В межах названої теми особисто автором виконано дослідження розвитку ринку страхування вантажів і, за матеріалами якого, опубліковано підрозділ підручника “Страхування”, 4 статті в фахових виданнях та направлено пропозиції ЛСОУ до проекту “Програми розвитку страхового ринку України на 2001-2004 роки”.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка комплексу пропозицій, щодо розвитку організаційних форм страхування вантажів, на основі нової концептуальної схеми дослідження системи моніторингу і аналізу ризиків та інформаційної бази даних, що сприятиме підвищенню конкурентноздатності страховиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ: ДОСВІД І НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок