Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Ідентифікація об‘єктів управління за Результатами спостережень вхідного і вихідного сигналів

Ідентифікація об‘єктів управління за Результатами спостережень вхідного і вихідного сигналів

Назва:
Ідентифікація об‘єктів управління за Результатами спостережень вхідного і вихідного сигналів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,24 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Кіровоградський національний Технічний Університет
Помазан Людмила Володимирівна
УДК 002:65.011.56
Ідентифікація об‘єктів управління за Результатами спостережень вхідного і вихідного сигналів
Спеціальність 05.13.07-Автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизації виробничих процесів Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор Волков Юрий Іванович,
Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Вінниченка,
завідувач кафедри математики.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Сільвестров Антон Миколайович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри автоматизованих систем управління;
 
кандидат технічних наук, доцент Лисиця Михайло Петрович,
Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка,
доцент кафедри автоматики та електропривода.
Провідна установа: Науково-виробнича корпорація “Київський інститут автоматики”
Міністерства промислової політики України, м. Київ, державне науково-виробниче підприємство “Автматизовані інформаційні системи та технології”.
Захист відбудеться “22” жовтня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 в Кіровоградському національному технічному університеті за адресою:25006, м.Кіровоград, пр. Університетський,8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
Автореферат розісланий “20” вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Каліч
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Потреба в розвґязку задач ідентифікації виникає тоді, коли необхідно поліпшити якість продукції та підвищити продуктивність праці шляхом застосування керування по збуренню, яке визначається по відхиленню параметрів від заданих, при цьому таке керування можливе тільки в тому випадку, коли відома математична модель обґєкту. Тому побудова математичної моделі обґєкту системи керування технологічним процесом з заданою точністю, є основною задачею ідентифікації.
Розв?язанню задач ідентифікації з визначенням динамічних характеристик процесів приділяється особлива увага. Існуючі методи ідентифікації не задовільняють у повному обсязі потреб виробництва. Якщо задачі параметричної ідентифікації достатньо широко освітлені в сучасній літературі й потребують лише узагальнення алгоритмів з використанням чисельних методів, то задача непараметричної ідентифікації розв‘язана тільки для випадкових сигналів і потребує розробки нових методів ідентифікації для детермінованих сигналів.
У данній роботі запропоновані методи непараметричної ідентифікації, які дозволяють встановити порядок диференціального оператора об?єкта з подальшим визначенням його параметрів за допомогою методів параметричної ідентифікації з використанням чисельних методів та сучасних ЕОМ.
Зв’язок з науковими програмами, планами і темами. Робота виконувалась згідно з державної науково-технічної програми України по пріоритетному напрямку науково-технічного прогресу 6.1 “Сучасні інформаційні технології в створені інтегрованих виробничих комплексів”. Дослідження проведені відповідно тематичного плану науково-дослідницьких робіт Кіровоградського національного технічного університету відповідно до держбюджетної науково- дослідної теми № 62102.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є поліпшення якості продукції та підвищення продуктивності праці шляхом створення автоматизованої системи ідентифікації об?єктів управління за результатами спостережень вхідних і вихідних сигналів у процесі їх функціонування і розв‘язання задачі непараметричної ідентифікації по визначенню порядку диференціального оператора з подальшим визначенням його параметрів узагальненим методом параметричної ідентифікації з використанням сучасних ЕОМ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Ідентифікація об‘єктів управління за Результатами спостережень вхідного і вихідного сигналів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок