Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ, МОДЕЛІ І ПРОЦЕДУРИ СИНТЕЗУ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

МЕТОДИ, МОДЕЛІ І ПРОЦЕДУРИ СИНТЕЗУ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Назва:
МЕТОДИ, МОДЕЛІ І ПРОЦЕДУРИ СИНТЕЗУ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,35 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Калачова Вероніка Валеріївна
УДК 681.324:519.713
МЕТОДИ, МОДЕЛІ І ПРОЦЕДУРИ
СИНТЕЗУ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ
ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Кривуля Геннадій Федорович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, завідувач кафедри АПОТ.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Хажмурадов Манап Ахмадович,
Національний науковий центр “Харківський
фізико-технічний інститут”, начальник
відділу математичного забезпечення;
кандидат технічних наук, доцент
Соколова Надія Андріївна,
Херсонський державний технічний
університет, професор кафедри інформаційних
технологій, декан факультету кібернетики.
Провідна установа – Національний технічний університет
України “КПІ”, кафедра спеціалізованих
комп’ютерних систем, Міністерство освіти
і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 29 “ квітня 2003 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: пр. Леніна, 14, м. Харків, 61166.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: пр. Леніна, 14,
м. Харків, 61166.
Автореферат розіслано “ 25 “ березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні тенденції розвитку суспільства спираються на принципово нові методи і засоби проектування, організації й сумісного керування виробничими та бізнесовими процесами на базі створення і постійного удосконалення інформаційних комп’ютерних техноло-гій. Перспективним напрямком розвитку інформаційних технологій вважається розробка моделей і методів багатокритеріального синтезу організаційних структур логістичних інформаційних систем (ЛІС).
ЛІС базуються на інтеграції функцій планування, контролю й управління виробництвом, фінансово-економічної діяльності та інформаційного обслуговування і створюються з метою координації матеріальних, фінансових і інформаційних потоків для отримання спільного ефекту від системи, що перевищує суму ефектів, отриманих від кожного компонента логістичної системи окремо, та мінімізації загальних витрат від неузгодженості функціонування виробничих систем.
ЛІС притаманна організаційна, структурна і функціональна складність, а процес їх проекту-вання характеризується значною тривалістю, високою трудомісткістю та значними фінансовими витратами. На теперішній час відсутня єдина науково обґрунтована методологія і технологія багатокритеріального синтезу організаційної структури. Вирішення цієї проблеми являє собою важливий напрямок наукових досліджень, пов’язаний з розробкою методів, моделей і інтелекту-альних процедур синтезу організаційної структури ЛІС.
Дослідженню проблеми синтезу організаційної структури ЛІС присвячені доробки багатьох науковців. Значний вклад у вирішення цієї проблеми внесли Івахненко А.Г., Кульба В.В, Месарович М., Петров Е.Г., Сааті Т., Совєтов Б.Я., Ходаков В.Є., Цвіркун А.Д. Науковими роботами цих фахівців було закладено підвалини різних аспектів проектування організа-ційних структур різноманітних інформаційних систем: загальним питанням побудови ЛІС, методам і моделям синтезу організаційних структур й вивченню потенційних можливостей цих структур.
В залежності від призначення ЛІС і вимог користувачів до певних характеристик системи за критерії ефективності процедури синтезу можуть прийматися вартість, продуктивність, надійність, живучість та інші показники. Таким чином, розробка методів, моделей та процедур багатокритеріального синтезу організаційної структури ЛІС вважається як з теоретичної, так і практичної точок зору актуальною задачею, розв’язання якої дозволить значно підвищити ефективність проектувальних рішень, що приймаються.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ, МОДЕЛІ І ПРОЦЕДУРИ СИНТЕЗУ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок