Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РОЗВИТКУ СТРУКТУРИ ЕКОНОМІКИ

СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РОЗВИТКУ СТРУКТУРИ ЕКОНОМІКИ

Назва:
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РОЗВИТКУ СТРУКТУРИ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,95 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА»
ГАЛІЦИНА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 311.21:338.314
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ
РОЗВИТКУ СТРУКТУРИ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.00.10 – Статистика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ- 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі статистики ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Манцуров Ігор Германович,
ДВНЗ «Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана», завідувач
кафедри статистики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Цал-Цалко Юзеф Сигізмундович,
Житомирський державний
технологічний університет,
завідувач кафедри економіки
кандидат економічних наук, доцент
Червона Світлана Петрівна,
Державна академія статистики, обліку та аудиту
Державного комітету статистики України,
декан факультету обліку та аудиту, доцент
кафедри економічної статистики
Захист відбудеться «_19_» червня 2008 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-Г, к. 601.
Автореферат розіслано «_16_» травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні соціально-економічні перетворення та процеси глобалізації вимагають вдосконалення економічної стратегії шляхом посилення інноваційного розвитку та оновлення механізмів трансформаційних процесів. Здійснення в Україні низки економічних реформ, в тому числі і структурних, сприяло подоланню кризи і початку етапу поступового зростання економіки. В той же час, в міжнародному порівнянні структура вітчизняної економіки залишається неефективною. В зв'язку з цим перед вітчизняною економікою постає першочергове завдання широкомасштабної зміни структури виробництва, перебудови системи господарських зв'язків та формування дієвої системи мотивації, які нададуть можливість розраховувати на відбудову гнучкої економіки інноваційного типу, здатну своєчасно реагувати на ринкову кон’юнктуру і випускати конкурентоспроможну продукцію.
Теоретичним і прикладним питанням дослідження структури та структурних зрушень в економіці або в окремих її сферах присвячені наукові праці відомих українських вчених: О.Алимова, В.Андрієнко, В.Бесєдіна, В.Гейця, А.Головача, С.Дорогунцова, А.Єріної, С.Єрохіна, Б.Кваснюка, В.Коломойцева, І.Крючкової, І.Манцурова, О.Осауленка, О.Суслова, М.Якубовського та інших. На терені колишнього СРСР дослідженням цих проблем займались А.Аганбегян, В.Адамов, О.Анчишкін, К.Вальтух, Л.Казинець, Ю.Яременко та ін., а серед відомих зарубіжних вчених - П.Кларк, В.Леонтьєв, Р.Стоун, Х.Ченери та ін.
Віддаючи належне напрацюванням українських і зарубіжних вчених в галузі дослідження структури економіки та її динаміки, слід зауважити, що питання статистичного аналізу цих важливих і, разом з тим, складних процесів залишаються малодослідженими. Більшість з них відноситься до теоретичних досліджень з питань трансформації структури економіки як чинника економічного зростання.
При переході державної статистики України на міжнародні стандарти виникла нагальна потреба в удосконаленні методології комплексного статистичного аналізу закономірностей формування та динаміки структури економіки, методів аналізу структури та її оцінювання, у виявленні чинників, які впливають на формування структури, в оцінюванні їх впливу на макроекономічні показники, які є індикаторами прогресивності та ефективності структури економіки, у формуванні системи статистичних показників оцінки ефективності структурних зрушень на засадах Національних рахунків України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РОЗВИТКУ СТРУКТУРИ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок