Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ ДОГОВОРИ УКРАЇНИ ЯК ДЖЕРЕЛА КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА

МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ ДОГОВОРИ УКРАЇНИ ЯК ДЖЕРЕЛА КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА

Назва:
МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ ДОГОВОРИ УКРАЇНИ ЯК ДЖЕРЕЛА КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,38 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
УЗУНОВА ОКСАНА ВАСИЛІВНА
УДК 343.1: 341.632 (477)
МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ ДОГОВОРИ УКРАЇНИ ЯК ДЖЕРЕЛА
КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА
Спеціальність 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика;
судова експертиза
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі кримінального права та правосуддя Запорізького національного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор юридичних наук, професор
Лукашевич Віталій Григорович,
Класичний приватний університет,
перший проректор;
Офіційні опоненти - доктор юридичних наук, професор
Лук’янчиков Євген Дмитрович,
Київський національний університет
внутрішніх справ,
професор кафедри криміналістики;
кандидат юридичних наук, доцент
Бояров Віктор Іванович,
Академія адвокатури України, доцент кафедри
кримінального процесу та криміналістики.
Захист відбудеться “21” квітня 2008 року о 10 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.05 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, ).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, ).
Автореферат розісланий “_18_” 03__________ 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.П. Сизa


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Демократичні перетворення, що відбуваються в Україні, курс на проведення правової реформи, вимагають перегляду традиційних підходів вітчизняної науки стосовно права і його джерел, у тому числі джерел кримінально-процесуального права. Сьогодні в ст. Конституції закріплено положення про те, що "чинні міжнародні договори, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України". Таким чином, загальновизнані принципи й норми міжнародно-правових актів, з одного боку, є складовою частиною кримінально-процесуального права, і безпосередньо породжують права людини в кримінальному процесі (п. 2 ст. 8, п. 1 ст. 9 Конституції), а, з іншого - є важливою передумовою вдосконалення кримінально-процесуального законодавства України. Тому, закономірно, що з реформуванням кримінального судочинства та розробкою нового КПК України, посилена увага до міжнародних принципів захисту й забезпечення прав і законних інтересів учасників кримінального процесу, взаємодії органів слідства і судів України з відповідними установами іноземних держав у процесі здійснення провадження в кримінальних справах.
Окремі аспекти досліджуваної проблеми привертали до себе увагу ще дореволюційних науковців у галузі кримінально-процесуального права: С. Вікторського, Д. Грима, Г. Демченка, Н. Коркунова, П. Пусторослева, Н. Розіна, B. Случевського, Е. Трубецького, І. Фойницького, Г. Шершеневича та ін., багато ідей яких становлять інтерес і в наші дні. Теоретичним підґрунтям роботи були праці відомих науковців країн-членів СНД та колишнього СРСР: А. Александрова, В. Божьева, Н. Бірюкова, В. Волженкіної, Г. Ігнатенка, П. Елькінд, Е. Карасєва, І. Лукашука, В. Михайлова, В. Савицького, В. Табалдієва, Ю. Яновича. Також у дослідженні використовувалися наукові праці в галузі українського кримінально-процесуального та міжнародного права: Ю. Аленіна, С. Альперта, М. Бажанова, Л. Богословської, Т. Варфоломєєвої, Вл. Гончаренка, Вол. Гончаренка, Ю. Грошевого, В. Зеленецького, В. Леоненка, Л. Лобойка, В. Лукашевича, А. Маланюка, В. Маляренка, М. Михеєнка, В. Молдована, В. Нора, В. Тертишника, О. Тертишника, В. Шибіка, М. Шумила. Вивчалися роботи, присвячені міжнародним нормам про право договорів, таких іноземних авторів, як М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ ДОГОВОРИ УКРАЇНИ ЯК ДЖЕРЕЛА КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок