Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СКЛАД, ВЛАСТИВОСТІ, ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОВЕРХНЕВО- ЗЛИ-ВОВОГО І ТАЛОГО СТОКІВ (СТОСОВНО МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ)

СКЛАД, ВЛАСТИВОСТІ, ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОВЕРХНЕВО- ЗЛИ-ВОВОГО І ТАЛОГО СТОКІВ (СТОСОВНО МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ)

Назва:
СКЛАД, ВЛАСТИВОСТІ, ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОВЕРХНЕВО- ЗЛИ-ВОВОГО І ТАЛОГО СТОКІВ (СТОСОВНО МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,33 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ЯРОШЕНКО ЮРІЙ ВАДИМОВИЧ
УДК 628.33.083
СКЛАД, ВЛАСТИВОСТІ, ТЕХНОЛОГІЯ
КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОВЕРХНЕВО-
ЗЛИ-ВОВОГО І ТАЛОГО СТОКІВ
(СТОСОВНО МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ)
05.23.04 - водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
кандидат технічних наук, доцент
Корінько Іван Васильович
кафедра “Водопостачання, каналізації і гідравліки”
Харківського державного технічного
університету будівництва та архітектури, професор
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Хоружий Петро Данилович, інститут гідротехніки та меліорації Української академії аграрних наук, завідувач відділу “Водопостачання і каналізація”
кандидат технічних наук, доцент Ткачов Вячеслав Олександрович, Харківська державна академія міського господарства, доцент кафедри “Водопостачання, водовідведення та очистки води”
Провідна установа
Рівненський державний технічний університет, кафедра “Охорони праці та екології у будівництві”, Міністерство освіти і науки України, м. Рівне
Захист відбудеться 27 вересня 2000 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.03 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40
Автореферат розісланий 22 серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Колотило М.І.


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Одним з важливих заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, є запобігання забрудненню водних об’єктів поверхнево-зливовим стоком (ПЗС). Атмосферні опади у вигляді дощу та снігу, а також поливомиючі води періодично створюють ПЗС, який вносить у водойми більше 90% від загальної кількості забруднюючих речовин, що скидаються всіма різновидами стічних вод з міської території. Значна частина забруднюючих речовин, які визначають якісні показники ПЗС з території міст, створюється на промислових підприємствах. З другого боку, дані, що визначають якість ПЗС з території промислових підприємств, свідчать про те, що в їх складі є специфічні забруднюючі речовини, які не притаманні поверхневому стоку міст. Це, зокрема, емульговані нафтопродукти, іони важких металів та інше. На традиційних очисних спорудах, звичайно, не вдається домогтися зниження вмісту цих речовин до норм скиду у водні об’єкти. Це, в кінцевому підсумку, має негативний вплив на водно-екологічну ситуацію у басейнах малих та великих водних об’єктів.
Разом з цим, використання ПЗС з території промислових підприємств після очистки та кондиціонування в системах технічного водопостачання може надати змогу не тільки виключити його негативний вплив на якість стоку з міської території, але також забезпечити економію природної води, як такого природного ресурсу, що не відтворюється. Вказане особливо актуальне для маловодних регіонів України та інших країн світу.
Роботу виконано у відповідності з регіональною програмою оздоровлення басейну Сіверського Дінця, а також з планом Міністерства освіти і науки України “Розробка теорії екологічної безпеки та надійності життєдіяльності для об’єктів будівництва, промисловості та впровадження екологічних систем оборотного водопостачання машинобудівних та металургійних підприємств, які виключають скид стічних вод у водоймища України”. Держ. реєстр. № 0194 V 038207.
Мета і задачі дослідження
Метою дисертаційного дослідження є інтенсифікація методів кондиціонування поверхнево-зливового стоку на підставі дослідження закономірностей формування його складу та властивостей, а також використання нових апаратів і споруд для відділення забруднень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СКЛАД, ВЛАСТИВОСТІ, ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОВЕРХНЕВО- ЗЛИ-ВОВОГО І ТАЛОГО СТОКІВ (СТОСОВНО МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок