Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ВДАВЛЮВАНИХ ПАЛЬ У ПІЩАНИХ ТА ГЛИНИСТИХ ГРУНТАХ

НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ВДАВЛЮВАНИХ ПАЛЬ У ПІЩАНИХ ТА ГЛИНИСТИХ ГРУНТАХ

Назва:
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ВДАВЛЮВАНИХ ПАЛЬ У ПІЩАНИХ ТА ГЛИНИСТИХ ГРУНТАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,96 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Пресняков Олексій Борисович
УДК 624.131
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ВДАВЛЮВАНИХ ПАЛЬ
У ПІЩАНИХ ТА ГЛИНИСТИХ ГРУНТАХ
05.23.02 – Основи і фундаменти
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі основ та фундаментів Київського національного університету будівництва і архітектури.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, професор кафедри
основ і фундаментів
Корнієнко Микола Васильович,
Київський національний університет будівництва і архітектури
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Зоценко Микола Леонідович,
Полтавський національний університет
ім. Ю. Кондратюка Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри нафтогазових промислів і геотехніки, м. Полтава
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Малацідзе Едуард Георгійович, проектно-будівельний концерн "Укрмонолітспецбуд”, начальник науково-технічного відділу “, м. Київ
Провідна установа - Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій
Захист відбудеться 05.10.2005р., о 13 год. На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 „Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд.466.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано 01.09.2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої ради,
к.т.н., доцент Блажіс Г.Р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зростаючі обcяги будівельного виробництва та підвищення рівня урбанізації великих міст обумовлюють пошук та освоєння нових ділянок незабудованих територій, які в більшості випадків знаходяться в несприятливих інженерно-геологічних умовах. Крім того, спостерігається тенденція до збільшення поверховості споруджуваних будинків та зведення їх в місцях щільної міської забудови.
Такі умови призводять до збільшення навантажень на основу, а це в свою чергу вимагає пошуку нових видів фундаментів, які б забезпечували не тільки надійну експлуатацію новобудови, але й мали б мінімальний вплив на раніше збудовані будинки та споруди. До таких фундаментів відносяться пальові фундаменти, які дають можливість надійного спорудження будівель в найскладніших ґрунтових умовах. Саме застосування пальових фундаментів забезпечує зменшення загальних нерівномірних деформацій осідання будівель і споруд, зменшує трудові витрати на виконання земляних та бетонних робіт.
Проте сьогодні, поряд з вимогами надійності фундаментів і технологічності їх виконання, великий вплив на вибір того чи іншого типу фундаментів має економічна доцільність їх влаштування та відповідність вимогам природоохоронного законодавства, що передбачає проведення робіт з низьким рівнем шуму та малими енерго- і трудовитратами.
Цим вимогам повністю відповідають палі, що влаштовуються методом статичного вдавлювання. Більш широке впровадження цих паль у практику будівництва стало можливим завдяки створенню нових мобільних палевдавлюючих пристроїв, зусилля вдавлювання яких сьогодні досягає 2300 кН.
Широке використання паль вдавлювання стримується недостатнім рівнем існуючих розрахункових визначень їх несучої здатності. Це насамперед пов’язано з недостатнім рівнем вивчення взаємодії вдавлюваної палі з ґрунтом основи. Значна кількість експериментальних досліджень несучої здатності таких паль показали суттєві розбіжності з результатами, одержаними за розрахунками по діючих нормативних документах, а це в свою чергу призводить до невідповідності прийнятих проектних рішень дійсним умовам роботи вдавлюваних паль.
На сьогодні в нормативних документах мало уваги приділяється як технології вдавлювання паль, так і визначенню їх несучої здатності по грунту. Особливо це стосується пошуку співвідношення між зусиллям вдавлювання та несучою здатністю як в піщаних, так і в глинистих ґрунтах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ВДАВЛЮВАНИХ ПАЛЬ У ПІЩАНИХ ТА ГЛИНИСТИХ ГРУНТАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок