Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСНОВИ ТЕОРІЇ ТА МЕТОДОЛОГІЇ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ СКЛАДІВ БЕТОНУ

ОСНОВИ ТЕОРІЇ ТА МЕТОДОЛОГІЇ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ СКЛАДІВ БЕТОНУ

Назва:
ОСНОВИ ТЕОРІЇ ТА МЕТОДОЛОГІЇ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ СКЛАДІВ БЕТОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,50 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ДВОРКІН ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 666.972
ОСНОВИ ТЕОРІЇ ТА МЕТОДОЛОГІЇ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ СКЛАДІВ БЕТОНУ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті водного господарства і природокористування (НУВГП), Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Большаков Володимир Іванович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри матеріалознавства і обробки металів, ректор.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Пунагін Володимир Миколайович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури , професор кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій;
- доктор технічних наук, професор Пушкарьова Катерина Костянтинівна, Київський національний університет будівництва та архітектури, професор кафедри будівельних матеріалів;
- доктор технічних наук, професор Сердюк Василь Романович, Вінницький національний технічний університет, професор кафедри менеджменту і організації;
Провідна установа - Національний університет "Львівська політехніка", інститут будівництва та інженерії довкілля, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться 19 травня 2005 року о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24 а.
Автореферат розісланий 30 березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Бетон зберігає своє значення в ХХІ сторіччі як основний конструкційний матеріал. Багаторічний досвід застосування бетону у всіх областях будівництва показує, що головною умовою його ефективності і надійності є відповідність якісних показників матеріалу особливостям роботи в конструкціях та спорудах. Всебічне урахування цих особливостей необхідне при призначенні проектних вимог і проектуванні оптимальних складів бетону, що забезпечують комплекс його необхідних властивостей – багатопараметричному проектуванні складів бетону (БПСБ). Незважаючи на те, що проблемі визначення оптимальних складів приділялася велика увага протягом усього розвитку науки про бетон, вона відноситься до числа найбільш актуальних проблем бетонознавства і в даний час.
Необхідність урахування складних експлуатаційних впливів на бетон обумовлює актуальність БПСБ поряд з розвитком традиційної методології проектування складів бетону за міцністю й легкоукладальністю. Особливо важливим є урахування комплексу нормованих властивостей для численних різновидів бетону, що працюють у специфічних умовах. В даний час для ряду з них існуючі розрахунково-експериментальні методи проектування складів неприйнятні і воно виконується лише трудомісткими емпіричними підборами.
БПСБ припускає поряд з розширенням комплексу забезпечуваних параметрів враховувати в розрахункових залежностях вплив додаткових факторів складу та технології (вид та вміст добавок, температура твердіння, параметри режиму твердіння й ін.).
Рішення складних задач проектування складів бетону на сучасному етапі розвитку технології забезпечується можливостями комп'ютеризації інженерної практики, засобами автоматизованих систем керування технологічними процесами.
Науковою базою БПСБ є фундаментальні закономірності бетонознавства, що визначають взаємозв'язки властивість-структура-склад бетону. Для його розвитку необхідні теоретичний аналіз і модифікування відомих закономірностей з позицій можливості їх використання для розрахунково-експериментального прогнозування властивостей бетону та проектування складів бетону з комплексом властивостей, обґрунтування нових кількісних залежностей і алгоритмів їх спільного застосування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: ОСНОВИ ТЕОРІЇ ТА МЕТОДОЛОГІЇ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ СКЛАДІВ БЕТОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок