Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ПАРАМЕТРІВ ХОДОВИХ ЧАСТИН ТА ФОРМИ ПРОФІЛЮ ПОВЕРХНІ КАТАННЯ КОЛІС НА ДИНАМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ ТА ЗНОС В ПАРІ "колесо–рейка"

ВПЛИВ ПАРАМЕТРІВ ХОДОВИХ ЧАСТИН ТА ФОРМИ ПРОФІЛЮ ПОВЕРХНІ КАТАННЯ КОЛІС НА ДИНАМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ ТА ЗНОС В ПАРІ "колесо–рейка"

Назва:
ВПЛИВ ПАРАМЕТРІВ ХОДОВИХ ЧАСТИН ТА ФОРМИ ПРОФІЛЮ ПОВЕРХНІ КАТАННЯ КОЛІС НА ДИНАМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ ТА ЗНОС В ПАРІ "колесо–рейка"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,80 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Дніпропетровський державний технічний університет
залізничного транспорту
РЕЙДЕМЕЙСТЕР Олексій Геннадійович
УДК 629.4.027.1.004.62:629.4.015
ВПЛИВ ПАРАМЕТРІВ ХОДОВИХ ЧАСТИН ТА ФОРМИ ПРОФІЛЮ ПОВЕРХНІ КАТАННЯ КОЛІС НА ДИНАМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ ТА ЗНОС В ПАРІ "колесо–рейка"
05.22.07 — Рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Дніпропетровськ—2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної механіки Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор ДАНОВИЧ Віктор Данилович, завідувач кафедрою колії та колійного господарства Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор ГОЛУБЕНКО Олександр Леонідович, ректор Східноукраїнського державного університету;
кандидат технічних наук, доцент ШАТУНОВ Олександр Васильович, доцент кафедри вагонів Дніпропетровського державного університету залізничного транспорту.
Провідна установа:
Харківська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України, кафедра вагонів, м. Харків.
Захист відбудеться 27 листопада 2000 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.02 при Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту, що знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Акад. Лазаряна, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту.
Автореферат розісланий 25 жовтня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради Жуковицький І. В.
Загальна характеристика роботи
В даний час знос у парi "колесо-рейка" є однiєю з найбiльш гострих проблем залiзничного транспорту України i країн СНД. Масовi вилучення з експлуатацiї рухомого складу для обточки i замiни колiсних пар призвели до обмеження навантажувальних ресурсiв i утрудненню в забезпеченнi перевiзного процесу. Залiзничний транспорт терпить значнi збитки.
По оцiнках, що не враховують заходи щодо зниження зносiв бiчної поверхнi голiвки рейок i гребенiв колiсних пар рухомого складу, iнтенсивнiсть останнiх у поточний перiод у порiвняннi з базовим перiодом до 1985 року збiльшилася у вiсiм разiв. Щоб намiтити достатньо ефективнi заходи по зменшенню зносiв, необхiдно насамперед визначити причини їхньої появи, а також ступiнь їх впливу на ресурс рейок i колiсних пар рухомого складу. Аналiз численних матерiалiв i дослiджень показав, що iснує бiля десятьох чинникiв, що спiльно впливають на знос пари "колесо-рейка". З них безпосередньо до рухомого складу вiдносяться конструкцiя i параметри ходових частин i профiль поверхнi катання колiс. У данiй роботi дослiджується вплив цих чинникiв на знос колiс, динамiчнi показники i показники безпеки руху вантажного вагона. У якостi основного об'єкта обраний напiввагон на вiзках моделi 18-100 як найбiльш масова одиниця рухомого складу.
Актуальнiсть теми обумовлена необхiднiстю зменшення зносу гребенiв рухомого складу. Переважну частину парку вантажних вагонiв становлять чотиривiснi вантажнi вагони на вiзках моделi 18-100, тому доцiльно в першу чергу надати рекомендацiї, що дозволили б знизити iнтенсивнiсть зносу гребенiв колiс саме цього типу рухомого складу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Результати даного дослiдження використовувалися для науково-дослiдної роботи "Розробка рекомендацiй по зниженню зносу колiс i рейок за рахунок зменшення сил динамiчної взаємодiї залiзничних екiпажiв i колiї з урахуванням стацiонарних i нестацiонарних режимiв руху" (№91.134.95.97), що виконана в галузевiй лабораторiї динамiки i мiцностi рухомого складу Днiпропетровського державного технiчного унiверситету залiзничного транспорту (ДIIТу) за договором iз Державною адмiнiстрацiєю залiзничного транспорту України (Укрзалiзницею) у рамках "Програми науково-дослiдних i дослiдно-конструкторських робiт iз проблеми зниження наднормативних зносiв пари "колесо-рейка", пiдвищенню надiйностi i довговiчностi рейок i колiсних пар рухомого складу", що прийнята Державною адмiнiстрацiєю залiзничного транспорту (Укрзалiзницею).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВПЛИВ ПАРАМЕТРІВ ХОДОВИХ ЧАСТИН ТА ФОРМИ ПРОФІЛЮ ПОВЕРХНІ КАТАННЯ КОЛІС НА ДИНАМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ ТА ЗНОС В ПАРІ "колесо–рейка"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок