Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА (на прикладі Львівської області)

ВДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА (на прикладі Львівської області)

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА (на прикладі Львівської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,19 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СМОЛІНСЬКИЙ Валентин Броніславович
УДК 338.439.5 : 637.1
ВДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА
(на прикладі Львівської області)
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління
підприємствами (сільське господарство,
мисливство та лісове господарство)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: |
кандидат економічних наук, доцент
Андрушко Манолій Іванович
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри зовнішньоекономічної та маркетингової діяльності.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Дудар Тарас Григорович,
Тернопільський національний економічний університет МОН України, завідувач кафедри аграрного менеджменту і права;
кандидат економічних наук, доцент
Кадюк Зеновій Степанович,
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій
ім. С.З. Гжицького, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
Захист дисертації відбудеться 18 грудня 2007р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 36.814.02 у Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України за адресою: 80381, м. Дубляни, вул. В.Великого, 1, головний корпус, ауд.309.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України за адресою 80381, м. Дубляни, вул. В.Великого, 1.
Автореферат розісланий листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент О.А.Біттер


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виробництво молока і молочної продукції завжди було і залишається одним з основних напрямів вирішення продовольчої проблеми. Проте в останні роки внаслідок кризи в аграрній сфері в молочній галузі відбулися зміни, які негативно вплинули на її розвиток. Темпи скорочення чисельності поголів’я великої рогатої худоби та її продуктивності в сільськогосподарських підприємствах набули катастрофічного характеру. Від повної деградації галузь рятує розвиток молочного скотарства в особистих селянських господарствах, проте вони за своїм розмахом і рівнем технологічної оснащеності не спроможні запроваджувати досягнення науково-технічного прогресу, а тому в майбутньому не можуть бути пріоритетними формами господарювання. Виникла потреба в обґрунтуванні шляхів розвитку галузі на майбутнє.
Подолання кризових явищ у молочному скотарстві неможливе без впровадження нових економічних методів господарювання в процесі функціонування ринку молока. Підвищення ефективності виробництва молока та молочної продукції пов’язане з реалізацією комплексних економічних, організаційних, правових і соціальних заходів на рівні держави, регіону та окремого господарства.
Спрямованість економіки України на ринкові засади господарювання та прагнення держави приєднатися до європейського співтовариства зумовлюють пошук шляхів виходу української молочної продукції на зовнішні ринки збуту, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції молочної галузі, проведення політики протекціонізму та захисту вітчизняного споживача від надміру дорогої та неякісної імпортної молочної продукції. З огляду на це виникає необхідність наукової оцінки сучасного стану розвитку ринку молока з метою обґрунтування перспективних напрямів розвитку молочної галузі.
Економічний стан виробництва молока і молочної продукції, враховуючи провідне значення цих продуктів харчування, завжди привертав увагу багатьох науковців. У розвиток наукових засад функціонування ринку молока вагомий внесок зробили такі вчені: В.Г.Андрійчук, П.С.Березівський, В.І.Бойко, С.В.Васильчак, Ю.Е.Губені, М.Я.Дем’яненко, Т.Г.Дудар, В.Н.Зимовець, М.М.Ільчук, З.С.Кадюк, В.В.Липчук, І.І.Лукінов, М.Я.Месель-Веселяк, О.М.Могильний, Т.Л.Мостенська, П.Т.Саблук, Г.В.Черевко, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА (на прикладі Львівської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок