Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток ринку добового молодняку птиці в сільському господарстві

Розвиток ринку добового молодняку птиці в сільському господарстві

Назва:
Розвиток ринку добового молодняку птиці в сільському господарстві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,91 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Сумський національний аграрний університет
Карасьов Олексій Павлович
УДК 338.1:330.354:636.5
Розвиток ринку добового молодняку птиці в сільському господарстві
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Суми – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Березін Олександр Вікторович,
Полтавський університет споживчої кооперації України,
завідуючий кафедри економіки підприємства, м. Полтава.
доктор економічних наук, професор
Рижков Василь Григорович,
Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, завідуючий кафедри економіки та маркетингу, м. Харків.
Провідна установа: Харківський національний аграрний університет ім. В. В.
Докучаєва Міністерства аграрної політики України, кафедра виробничого менеджменту і агробізнесу, м. Харків.
Захист відбудеться “10” листопада 2006 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 55.859.01 у Сумському національному аграрному університеті за адресою: 40021, м. Суми, вул. Кірова, 160, головний корпус, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Сумського національного аграрного університету за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 160.
Автореферат розісланий “ 9 ” жовтня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Пилипенко В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення населення високоякісними продуктами харчування є стратегічним завданням агропромислового комплексу України. Скорочення виробництва та зниження купівельної спроможності населення призвело до того, що потреба у білках тваринного походження задовольняється менше як на половину. Тому постало невідкладне завдання щодо нарощування і підвищення ефективності виробництва високобілкових продуктів харчування, насамперед за рахунок розвитку тваринництва. На думку ряду вчених саме птахівництво, як скоростигла та менш затратна галузь порівняно з іншим тваринництвом, може в короткий термін задовольнити потребу в цих продуктах.
Ефективний розвиток птахівництва в Україні має велике економічне і соціальне значення, яке полягає у широкому попиті на високоякісне за жиро- та амінокислотним складом м’ясо, воно є повноцінним і водночас доступним для широких верств населення джерелом білків.
За останні роки у птахівництві намітився деякий підйом. У державі була прийнята програма розвитку галузі птахівництва на 2005-2008 роки. В планах реалізації цієї програми значне місце приділяється інкубаційному виробництву, як основі птахівництва.
Інкубаторно-птахівничі підприємства вважаються однією з основних організаційних форм інтенсивного птахівництва. Сучасне інтенсивне птахівництво основане на спеціалізації, концентрації і кооперуванні виробництва, застосуванні комплексної механізації і автоматизації, які забезпечують високу продуктивність праці, рівномірне, цілорічне виробництво продукції.
Широке коло питань, пов’язаних з дослідженням сучасних організаційно-економічних проблем розвитку птахівництва в ринковій економіці Україні, знайшли відображення в працях багатьох вчених. Серед них: О. Березін, А. Бєлкін, В. Голик, Р. Дьяченко, В. Коба, В. Коваленко, Б. Лясковський, С. Михайлов, Т. Погорєлова, І. Попов, В. Рижков, В. Семенщук, І. Хасанов, П. Царенко, Н. Чуприна, І. Юхновський, Ф. Ярошенко та інші.
Однак при всій увазі до проблеми економіки птахівництва, з боку науковців постає багато питань стосовно розвитку ринку добового молодняку птиці.
В умовах формування нових відносин ринок добового молодняку птиці в сільському господарстві потребує кваліфікованого наукового обґрунтування напрямів удосконалення організаційно-економічного механізму функціонування виробництва та каналів просування добового молодняку птиці як на регіональному ринку, так і в країні в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Розвиток ринку добового молодняку птиці в сільському господарстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок