Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДУЛЬНО - ПРОЕКТНА МЕТОДИКА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

МОДУЛЬНО - ПРОЕКТНА МЕТОДИКА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Назва:
МОДУЛЬНО - ПРОЕКТНА МЕТОДИКА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,25 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТІТОВА Валентина Веніамінівна
УДК 378.147:811.111
МОДУЛЬНО - ПРОЕКТНА МЕТОДИКА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теорії, практики та перекладу англійської мови Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор педагогічних наук, професор
ТАРНОПОЛЬСЬКИЙ Олег Борисович,
Дніпропетровська академія управління, бізнесу та
права, завідувач кафедри методики педагогічної
комунікації та нових технологій у навчанні іноземних
мов
 
Офіційні опоненти: доктор філологічних наук, професор
КУЛІШ Лариса Юліанівна,
Національна музична академія України
ім.П.І.Чайковського,
завідувач кафедри мов
кандидат педагогічних наук, доцент
ЛИТНЄВА Ганна Павлівна,
Українська академія зовнішньої торгівлі,
завідувач кафедри іноземних мов
Провідна установа Харківський національний університет
ім. В.Н.Каразіна, кафедра англійської філології,
Міністерство освіти і науки України, м.Харків
Захист відбудеться 11 грудня 2001 року о 10 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті за адресою 03680, м. Київ – 150, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету за адресою 03680, м. Київ – 150, вул. Велика Васильківська, 73.
Автореферат розісланий 10 листопада 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бігич О.Б.
ЗАГАЛЬНА XАРАКТЕРИСТИКA РОБОТИ
Стрімке зростання інформаційного потоку в умовах значного розширення ділових, професійних і культурних зв'язків України із зарубіжними країнами вимагає високоякісної підготовки спеціалістів, обов'язковим компонентом якої є опанування професійно орієнтованої іноземної мови (ІМ).
Це обумовлює необхідність нових підходів до навчання ІМ як обов'язкової навчальної дисципліни у вищому технічному закладі освіти (ВТЗО), впровадження у навчальний процес інноваційних технологій навчання та методик, які сприятимуть формуванню навичок і вмінь іншомовного професійно орієнтованого спілкування (ПОС) на основі набутої системи знань. Надзвичайно важливою є також необхідність розвитку у майбутніх фахівців таких якостей як активність, ініціативність, самостійність щодо прийняття рішень і творчого ставлення до праці.
Проведений нами шляхом анкетування аналіз умов і потреб майбутньої професійної діяльності випускників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) показав, що потреба в удосконаленні знань з ІМ, особливо англійської, серед студентів нафтогазових спеціальностей достатньо висока (98%), причому студенти зазначали необхідність оволодіння навичками і вміннями всіх професійно орієнтованих видів іншомовної мовленнєвої діяльності (МД): читання (72%), говоріння (57%), аудіювання (43%) та письма (65%).
Водночас слід зазначити, що існуючі сьогодні шляхи та способи формування у студентів навичок і вмінь іншомовного ПОС ще не завжди дозволяють отримати якісні результати у рамках відведених 210-ти навчальних годин. У наш час стає цілком очевидним той факт, що система традиційної організації процесу навчання у ВТЗО, яка базується на пасивній передачі інформації, знань та їх накопиченні студентами шляхом запам'ятовування, має ряд суттєвих недоліків (А.С.Границька, В.П.Кузовлєв, Т.С.Сєрова, О.Б.Тарнопольський).
Eфективною альтернативою традиційному підходу вважається модульний підхід до організації навчального процесу, який досліджувався у роботах В.М.Гарєєва, О.Є.Гуменюк, В.О.Зінкевічус, В.В.Сушанко, А.В.Фурмана, П.А.Юцявичене, С.Curch, B.Goldschmid, M.Goldschmid, S.Postletwait, J.Prokopenko, J.D.Russel, J.White та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДУЛЬНО - ПРОЕКТНА МЕТОДИКА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок