Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВО-ЛОГІСТИЧНИХ ФУНКЦІЙ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧО-СПОЖИВЧИМИ СИСТЕМАМИ

МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВО-ЛОГІСТИЧНИХ ФУНКЦІЙ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧО-СПОЖИВЧИМИ СИСТЕМАМИ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВО-ЛОГІСТИЧНИХ ФУНКЦІЙ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧО-СПОЖИВЧИМИ СИСТЕМАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,81 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МIНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 330.115.658.512
Гнатушенко Віталій Владиславович
МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВО-ЛОГІСТИЧНИХ ФУНКЦІЙ
В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧО-СПОЖИВЧИМИ СИСТЕМАМИ
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2000
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького державного університету Міністерства освіти та науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Гузь Микола Григорович,
Донецький державний університет
Міністерства освіти та науки України,
професор кафедри матетатики та математичних
методів у економіці (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, віце-президент АО “Данко” (м.Донецьк),
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Жорняк Тетяна Степанівна, зав. відділом проектування програмних комплексів Інституту економіки промисловості НАН України (м.Донецьк).
Провідна установа
Донецький державний технічний університет, кафедра прикладної математики та інформатики Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк).
Захист дисертації відбудеться 6 жовтня 2000 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.01 у Донецькому державному університеті за адресою: 83015, м.Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, ауд.101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету (83055, м.Донецьк, вул.Університетська, 24).
Автореферат розісланий 5 вересня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Перехід економіки України до нової моделі соціально-економічних відносин викликав до життя арсенал принципів, методів і засобів організаційно-аналітичної оптимізації, адекватних механізмів нової моделі ринку. Важливе місце у цьому процесі набувають дослідження і розробка нових, нетрадиційних підходів до управління у виробництві та споживанні. Методологічними результатами структурного, фундаментального і соціального реформування національної економіки є поява нових наукознавчих теорій, серед яких гідне місце зайняла теорія логістики. Ринкова концепція управління заснована на тому, що управління є діяльністю суб'єкта, що хазяює, у процесі якої відбувається упорядкування його структурних елементів на основі ринкових механізмів регулювання господарських процесів. Саме логістика повинна стати синтезом управлінських рішень, що приймаються у менеджменті, фінансах, підприємництві, маркетингу і ін. Розвитку та становленню логістики сприяли інтеграційні процеси, що відбуваються в економіці. Логістика забезпечує організаційну, економічну, технологічну й інформаційну єдність потокових процесів товарообміну й відтворення. Науковим дослідженням сутності логістичних процесів займаються вітчизняні та закордонні вчені Г.Стивенсон, Б.А.Анікін, А.М.Гаджинський, П.Друкер, А.А. Колобов, Ю.Г.Лисенко, Л.Б.Міротін, В.Л.Петренко, О.А.Новіков, А.І.Семененко, М.П.Гордон, М.Г.Гузь і ін.
Принциповою новизною фінансово-логістичного підходу є взаємозв'язок та інтеграція процесів управління виробництвом, транспортно-складським господарством, запасами, фінансовим капіталом, персоналом, інформаційними потоками, які вважалися до недавнього часу економічно самостійними, в єдину систему, за якою в останній час поступово закріплюється назва – виробничо-споживча система.
Розгляд із формальних позицій проблем виробництва, споживання, фінансів, маркетингу сприяє підвищенню гнучкості виробничо-споживчої системи та швидкої адаптації до змінних умов мікро- і макросередовища. Тому управління логістичними процесами із широким використанням модельних економіко-математичних конструкцій на сучасному етапі є актуальним.
Зв'язок із науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано за матеріалами держбюджетної теми Донецького державного університету “Господарський механізм виробничих систем” (реєстраційний номер 01920005513), в якій автор приймав участь як виконавець.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВО-ЛОГІСТИЧНИХ ФУНКЦІЙ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧО-СПОЖИВЧИМИ СИСТЕМАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок