Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДИСКРЕТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕДПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ

СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДИСКРЕТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕДПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ

Назва:
СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДИСКРЕТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕДПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,30 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Купрейчик Ірина Валеріївна
УДК 681.325
СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДИСКРЕТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕДПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ
05.13.13 обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, професор
Какурін Микола Яковлевич,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, професор кафедри автоматизованого проектування обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор,
Борисенко Олексій Андрійович,
Сумський державний университет,
завідувач кафедри електроніки та
комп’ютерної техники;
доктор технічних наук, професор,
Руденко Олег Григорович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки,
завідувач кафедри електронних
обчислювальних машин,
Провідна установа Національний технічний університет „Харківський
Політехнічний інстітут”, кафедра обчислювальної техніки та програмування, Міністерство освіти і науки України, м.Харків.
Захист відбудеться „_19_” __жовтня__ 2005 р. о _15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий „_14_” __вересня__ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ____________С.Ф.Чалий


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інформатизація суспільства вимагає подальшого інтенсивного розвитку ЕОМ, систем та мереж, а також функціонально-орієнтованих засобів обробки інформації. Зростання складності обчислювальних систем і підвищення вимог до можливостей та характеристик проектованих функціонально-орієнтованих пристроїв (ФОП) вимагають удосконалення вже існуючих і розробки нових ефективних методів побудови, алгоритмізації та моделювання ФОП.
Існують загальновідомі вузькоспеціалізовані методи синтезу та оптимізації ФОП, які застосовуються у практиці логічного проектування пристроїв з великою кількістю входів, виходів та компонентів (пристроїв великої розмірності).
Для поєднання блоків обчислювальних систем на етапі передпроцесорної обробки використовуються перетворювачі різних кодів у двійкову систему числення. Серед усієї множини кодів існує клас надійних і завадозахищених кодів, що використовуються в навігації, аеро й космічній техніці, у надводних та підводних кораблях. При цьому застосовуються системи числення в залишкових класах (СЗК) і числа Фібоначі.
Складність завдань розробки перетворювачів кодів (ПК) полягає в тому, що відомі ФОП для перетворення двійково-К-значних кодів у двійковий код і ФОП для перетворення кодів СЗК у двійковий код дають добрі результати при невеликій розмірності систем логічних функцій. Водночас в обчислювальній техніці має місце стійка тенденція до зростання розмірності (розрядності) зазначених перетворювачів і до розширення як функціональності ПК, так і до збільшення їхньої швидкодії.
Великий внесок в розробку теоретичних основ застосування та використання СЗК та чисел Фібоначі зробили вчені: Акушський І.О., Юдицький Д.М., Хлевной С.І., Щвецов Н.І., Вершков В.О., Стахов О.П.
Зважаючи на це, актуальною є задача розробки й теоретичного обґрунтування економічних логічних структур ФОП великої розмірності для побудови нових, більш швидкодіючих ФОП, які в ряді випадків виконують функції передпроцесорів і постпроцесорів, тобто функціональних розширювачів високоефективних обчислювальних систем.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана протягом 2001 2005 р.р., в межах наукового напрямку кафедри "Автоматизація проектування обчислювальної техніки" Харківського національного університету радіоелектроніки згідно з планом науково-технічних робіт у рамках держбюджетної теми 102 „Розробка основ нових інформаційних технологій в автоматизованому проектуванні, діагностиці засобів радіоелектронної апаратури та обчислювальної техніки” (№ ДР 0100U003417, виконавець) та теми 522 „Розробка навчально-методичного забезпечення та програмно-апаратних засобів для нових навчальних дисциплін з комп'ютерних наук та комп'ютерної інженерії (№ ДР 0197U012176, виконавець).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДИСКРЕТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕДПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок