Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ СТІЙКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВА З УРАХУВАННЯМ РИЗИКУ

МОДЕЛЮВАННЯ СТІЙКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВА З УРАХУВАННЯМ РИЗИКУ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ СТІЙКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВА З УРАХУВАННЯМ РИЗИКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,27 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана”
На правах рукопису
Новоселецький Олександр Миколайович
УДК 519.86:658.51
МОДЕЛЮВАННЯ СТІЙКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВА З УРАХУВАННЯМ РИЗИКУ
Спеціальність 08.00.11 - “Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі економіко-математичних методів ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Вітлінський Вальдемар Володимирович,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана”, завідувач кафедри
економіко-математичних методів.
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор
Клименюк Микола Миколайович,
Академія муніципального управління,
завідувач кафедри менеджменту.
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Максишко Наталія Костянтинівна,
Запорізький національний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики.
Захист відбудеться “ 14 ” березня 2008 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.06 ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680 м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203 .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська 49г, к.601.
Автореферат розісланий “ 13 ” лютого 2008 року.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор Шарапов О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне ринкове середовище характеризується нестабільністю, нелінійністю та змінюваністю економічних параметрів. Це в свою чергу зумовлено дією великої кількості збурень кон’юктурного, інфляційного, соціального та іншого характеру на фінансово-виробничу систему підприємства. Дія таких збурень призводить, зокрема, до зменшення обсягів виробництва, зниження попиту на виготовлену продукцію, що спричиняє порушення стійкого функціонування підприємства, результатом чого може бути зниження норми прибутку, неплатоспроможність та банкрутство. А тому потрібно вирішення проблеми адекватного реагування виробничо-економічної системи з метою пом’якшення негативного впливу різного роду перешкод. Актуальним напрямом вирішення цієї проблеми є розробка на основі математичних моделей ефективної системи кількісного оцінювання рівня економічної стійкості, яка дозволяє оперативно проводити діагностику фінансово-виробничого стану і своєчасно приводити в дію механізми, що повертають систему до рівноваги.
Поняття економічної стійкості є складним і багатофакторним, обумовлюється економічним середовищем, в межах якого здійснюється діяльність підприємства, а також результатами його функціонування, здатністю адекватно реагувати на зміни внутрішніх і зовнішніх чинників. Оцінювання економічної стійкості дозволяє визначити, наскільки ефективно здійснюється управління фінансовими та виробничими ресурсами підприємства. Проте, як свідчать дослідження, теорія і практика аналізу комплексної оцінки фінансової стійкості в Україні знаходяться у стадії свого становлення.
Різні аспекти проблеми забезпечення економічної стійкості промислових підприємств знайшли відображення в працях багатьох вітчизняних і зарубіжних авторів. Серед них можна виокремити праці Бакаєва О.О., Бланка І.О., Благуна І.С., Вітлінського В.В., Галіцина В.К., Данілова-Данільяна В.І., Забродського В.А., Кизима М.О., Клименюка М.М., Лисенка Ю.Г., Максишко Н.К., Мілова А.В., Сергєєвої Л.Н., Шарапова О.Д., Альтмана Э., Брауна Г., Макклелланда Д., Осборна Ф. та інших. Однак, не дивлячись на появу багатьох досліджень, низка аспектів цієї актуальної проблеми залишається недостатньо вивченим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ СТІЙКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВА З УРАХУВАННЯМ РИЗИКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок