Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ ТА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ ТА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ ТА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,12 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Плаксій Лариса Іванівна
УДК 37.46
УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ ТА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
В УМОВАХ АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ
В УКРАЇНІ
25.00.05 – галузеве управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській Академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Академії педагогічних наук України
ЛУГОВИЙ Володимир Іларіонович,
Українська Академія державного управління при Президентові України, ректор.
Офіційні опоненти:
 
доктор педагогічних наук, професор КОЗАКОВ Віталій Андрійович,
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри педагогіки та психології;
кандидат наук з державного управління ДЗВІНЧУК Дмитро Іванович,
Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу, декан факультету управління та інформаційних технологій, завідувач кафедри державного управління.
Провідна установа:
Київський державний лінгвістичний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра педагогіки, м. Київ.
Захист відбудеться ” 25 ” грудня 2000 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Українській Академії державного управління при Президентові України за адресою: 04057, Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української Академії державного управління при Президентові України (04057, Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий ”24” листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.А.Шахов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Важливим чинником виходу українського суспільства з трансформаційної кризи є створення ефективної системи державного управління. Зміни в суспільних відносинах, що набувають особливої динамічності в умовах сучасної трансформації української держави, зокрема адміністративної реформи, вимагають вироблення нової кадрової політики. "Україна потребує таких державних службовців, - підкреслює Президент України Л.Д.Кучма, - яких би характеризували високий професіоналізм, компетентність, здатність приймати рішення та забезпечувати їх реалізацію, організованість та відповідальність, патріотизм та глибока моральність". Визначення нових підходів до змісту та організації державного управління, статусу державної служби поставило вимогу удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців.
Актуальність теми дослідження. Повільність та суперечливість просування України шляхом суспільних перетворень значною мірою зумовлені недооцінкою стану, ролі та значення кадрового чинника здійснення реформ. Система освіти України залишається неадекватною суспільним вимогам. Так, на кінець 90-х років близько половини усіх виданих дипломів та присуджених наукових ступенів припадало на інженерні та природничі спеціальності. Водночас частка сфери управління економікою за цим показником становила лише 6%. На сьогоднішній день у країні не вистачає висококваліфікованої управлінської еліти. І можна з усією очевидністю стверджувати, що в українському суспільстві не варто чекати суттєвих змін, якщо вони не відбудуться у свідомості, професіональній підготовці управлінських кадрів. Саме цей чинник є вагомим підгрунтям для розв'язання складних проблем, що накопичилися впродовж останніх років. Успішне реформування економіки, адекватне реагування на соціально-економічні, науково-технологічні зміни, що відбуваються в країні та світі, стануть можливими лише за умови, якщо функції державного управління здійснюватимуть професіонали, люди стратегічного мислення та масштабного бачення, патріоти своєї країни.
Тому сьогодні одним із важливих напрямів державної політики має стати підготовка та підвищення фахового рівня персоналу державної служби і передусім його ядра - управлінської еліти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ ТА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок