Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА РАХУНОК ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ СЛУЖБИ МОТОРНИХ МАСЕЛ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА РАХУНОК ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ СЛУЖБИ МОТОРНИХ МАСЕЛ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА РАХУНОК ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ СЛУЖБИ МОТОРНИХ МАСЕЛ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,58 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Національний аграрний університет
Журавель Дмитро Павлович
УДК. 631.3.004:621.892
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА РАХУНОК ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ СЛУЖБИ МОТОРНИХ МАСЕЛ
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії
Міністерства аграрної політики України
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК: доктор технічних наук, професор
Дідур Володимир Aксентійович,
Таврійська державна агротехнічна академія,
завідувач кафедри гідравліки і теплотехніки
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ:  доктор технічних наук, професор
Топілін Геннадій Євгенович,
Одеський державний сільськогосподарський інститут,
завідувач кафедри експлуатації і ремонту МТП
кандидат технічних наук, доцент
Іщенко Валерій Васильович,
Національний аграрний університет,
доцент кафедри технічного сервісу
ПРОВІДНА ОРГАНІЗАЦІЯ: Харківський державний технічний університет сільського господарства, кафедра “Трактори і автомобілі” Міністерства аграрної політики України, м. Харків
Захист відбудеться “13” вересня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .004.06 Національного аграрного університету за адресою: 03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, 3-й навчальний корпус.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 11, 10-й навчальний корпус.
Автореферат розісланий “10” серпня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д.Г.Войтюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Народне господарство України щороку використовує більше 5,6 млн.т. нафтових масел, 50% з яких використовуються в АПК України.
В умовах гострого дефіциту моторних масел в Україні особливо актуальною проблемою є оптимізація строків їх використання.
Використання масел, які не відповідають технічним вимогам експлуатації призводить до зниження надійності техніки на 60%, але в той же час використання масел з необгрунтованим запасом якісних властивостей призводить до їх нераціональних витрат, знижуючи при цьому строк їх служби більше ніж на 30%.
Збільшення строку використання моторних масел в значній мірі залежить від їх початкових хіммотологічних властивостей, швидкості протікання процесів старіння, умов експлуатації, а також від граничних значень тих чи інших параметрів якості, при досягненні яких масла втрачають свої експлуатаційні функції. Нажаль на сьогоднішній день немає надійних критеріїв, які б дозволили прогнозувати якісний стан масел в процесі їх використання.
Виходячи з вищесказаного, актуальність теми полягає в тому, що для вирішення поставлених завдань, зокрема, ефективного використання моторних масел, необхідно розробити такі методи і критерії, які дали б змогу значно збільшити строки їх використання в процесі експлуатації мобільної сільськогосподарської техніки.
Зв’язок із науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводились відповідно до тематичного плану науково-дослідних робіт на період 1991…1995 рр. НДЧ Таврійської державної агротехнічної академії згідно з програмою №2 “Розробка ресурсо– та енергозберігаючих технологій використання, технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки” за темами:
- 15Х – 93 № ДР 0 194 ИО 176 37 “Розробка технології та обладнання по економії паливо-мастильних матеріалів в Агропромисловому об’єднанні”;
-
18Х – 93 № ДР 0 194 ИО 176 36 “Розробити організаційну структуру служби та технологічні засоби для визначення якості нафтопродуктів в сільськогосподарському виробництві”.
Тематичного плану на період 1996…2000 рр., згідно з програмою №2 “Застосування нетрадиційних джерел енергії в АПК України” за темою:
-
03Х – 96 №ДР 0196 024457 “Розробка та впровадження технологічного проекту відновлення автотракторних масел при технічному сервісі”.
Метою досліджень є зниження витрат моторних масел, що використовуються в мобільній сільськогосподарській техніці, за рахунок продовження строку їх служби.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗА РАХУНОК ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ СЛУЖБИ МОТОРНИХ МАСЕЛ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок