Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування комплексу маркетингового впливу підприємства на цільовий ринок

Формування комплексу маркетингового впливу підприємства на цільовий ринок

Назва:
Формування комплексу маркетингового впливу підприємства на цільовий ринок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,79 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 658.012. 1: 659.012
Держак Наталія Олександрівна
Формування комплексу маркетингового впливу
підприємства на цільовий ринок
Спеціальність 08.06. 02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2000
Дисертація є рукописом.
Роботу виконано на кафедрі маркетингу Східноукраїнського державного університету Міністерства освіти і наукиУкраїни.
Науковий керівник - доктор економічних наук, доцент
Решетнікова Ірина Леонідівна,
Східноукраїнський державний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою маркетингу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Валентина Григорівна,
Луганський дежавний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
ректор;
кандидат економічних наук, доцент
Воробйов Валерій Миколайович,
Донецький державний університет
Міністерства освіти і наукиУкраїни,
доцент кафедри маркетингу (м.Донецьк).
Провідна установа - Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і наукиУкраїни,
кафедра маркетингового менеджменту (м. Донецьк).
Захист дисертації відбудеться 18 травня 2000 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 Східноукраїнського державного університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського державного університету за адресою: 91034, м.Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 17 квітня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В.Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід до нових методів господарювання, що грунтуються на ринковому механізмі, поставив перед виробничими і комерційними структурами нові завдання по виявленню тенденцій кон'юнктури ринку, чинників, що впливають на поведінку споживачів, і розробці адекватних заходів підсилення впливу на них.
Теорія і практика маркетингу полягає в умінні розпізнавати потреби і бажання споживачів і найкращим чином задовольняти їх. Вони базуються на аспектах індивідуального підходу, що виходить з принципу пріоритету споживача.
Покупці та їхні потреби різноманітні, отже, мають бути різноманітними товари, а також способи і форми маркетингового впливу підприємства на ринок. Маркетинг сприяє виявленню існуючих потреб, орієнтує виробництво на випуск тих товарів, що задовольняють ці потреби, визначенню оптимальних цін на продукцію, знаходженню шляхів розповсюдження товару, максимально наближаючи їх до споживачів, формує попит на товар, інформуючи покупців про нові товари або про нові їхні властивості.
Проблемами формування попиту і особливостями поведінки споживачів на ринку займається тактична галузь маркетингу, що має на меті збільшення обсягу продажів за короткий проміжок часу. У своєму розпорядженні маркетинг має інструменти, що складають відомий в теорії і практиці комплекс 4 Р. За допомогою цього комплексу відбувається вплив на цільовий ринок, стимулюючи поведінку споживачів в адресу продуцента або посередника.
Значущість дослідження маркетингового впливу на цільовий ринок особливо велика для підприємств, що виробляють продукцію кінцевим споживачам. Ці підприємства здійснюють свою діяльність на високо насичених, ємних ринках, де є значна конкуренція з боку іноземних товаровиробників, що виробляють аналогічну продукцію. Маючи можливість прямого контакту зі своїми потенційними покупцями, такі підприємства можуть вивчати чинники, впливати на мотиви поведінки. Тому їм необхідно розробляти адекватні механізми впливу.
Проблеми теорії і практики маркетингу розробляються протягом не одного десятка років такими відомими зарубіжними вченими, як Ф. Котлер,
Ж. Ж. Ламбен, Дж. Еванс, Б. Берман, Є. Дихтль, Х. Хершген, К. Бове, Д. Огілві, Д. Енджел та ін. Значний внесок зробили вчені-маркетологи А. В. Войчак,
В. І. Герасимчук, В. Я. Кардаш, І. І. Корольков, А. І. Кредисов, В. П. Онищенко, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Формування комплексу маркетингового впливу підприємства на цільовий ринок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок