Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ ЗАТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО (на прикладі підприємств виробництва будівельних матеріалів України)”

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ ЗАТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО (на прикладі підприємств виробництва будівельних матеріалів України)”

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ ЗАТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО (на прикладі підприємств виробництва будівельних матеріалів України)”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана
Лисиченко Оксана Олександрівна
УДК 657.47
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ ЗАТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО (на прикладі підприємств виробництва будівельних матеріалів України)”
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Київ 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кужельний Микола Васильович,
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри аудиту;
Кандидат економічних наук, доцент
Шкиря Наталія Леонідівна,
Криворізький економічний інститут КНЕУ,
заступник директора, завідувач кафедри контролю і ревізії.
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту, м. Київ.
Захист відбудеться “26” червня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд.201.
Автореферат розісланий ”_26_” травня 2006р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор ______________________ А.М. Герасимович


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Характерним для сучасної економіки України є зростання обсягів будівництва, відповідно розвивається галузь будівельних матеріалів. Змінюються як організаційні так і технологічні умови функціонування галузі. Досконалість методологічної та організаційної моделі обліку та аналізу собівартості впливає на ефективність господарської діяльності промислового підприємства. Останнім часом, у зв'язку з реформуванням вітчизняного бухгалтерського обліку відповідно з вимогами МСБО, як науковими працівниками, так і практиками більша увага приділяється методиці та побудові обліку, а ніж організації. Крім того, панує концепція щодо недоцільності дослідження побудови обліку за галузевою специфікою. Проте оптимізація організаційної моделі обліку та аналізу затрат формування собівартості продукції є можливим лише за умовою врахування галузевих особливостей.
Питання передумов організації та побудови обліку затрат досліджувались як вітчизняними, так і науковцями близького і далекого зарубіжжя: М.Т. Білухою, О.С. Бородкіним, Ф.Ф. Бутинцем, Б.І. Валуєвим, А.М. Герасимовичем, С.Ф. Головим, З.В. Гуцайлюком, В.П. Завгороднім, В.І. Єфименком, М.В. Кужельним, А.М. Кузьмінським, В.Г. Лінником, О.В. Лишиленко, Є.В. Мнихом, Л.В. Нападовською, М.С. Пушкарем, В.В. Сопком, М.Г. Чумаченком, П.С. Безруких, В.Б. Івашкевичем, В.Ф. Палієм, С.О. Стуковим, А.Д. Шереметом, Й. Бедге, К Друрі, А. Яруговою. Незважаючи на те, що різні аспекти методології обліку та аналізу затрат і собівартості, наукові засади організації обліку на підприємствах, а також галузеві аспекти обліку виробництва будівельних матеріалів знайшли відображення в працях вказаних науковців, але такі дослідження не здійснювались до впровадження в Україні ринкових умов і саме тому їх наукові праці за даним напрямком не розкривають сучасних проблем організації та методології обліку й аналізу затрат та формування собівартості в галузі виробництва будівельних матеріалів (а саме виробництва залізобетонних виробів та цегли силікатної). Серед основних проблем, що потребують самостійного дослідження, є: організаційні аспекти галузевої облікової моделі затрат та собівартості, облікова політика в частині затрат та собівартості в галузі, модель інформаційного забезпечення управління затратами та собівартістю в галузі виробництва будівельних матеріалів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ ЗАТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО (на прикладі підприємств виробництва будівельних матеріалів України)”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок