Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ СТРІЧКОВОГО СЕПАРАТОРА КАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ СТРІЧКОВОГО СЕПАРАТОРА КАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ СТРІЧКОВОГО СЕПАРАТОРА КАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,34 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІРМАН ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
УДК 631.356.4
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ
РОБОТИ СТРІЧКОВОГО СЕПАРАТОРА
КАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Подільському державному аграрно-технічному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: заслужений працівник освіти України, кандидат технічних наук, професор Самокиш Михайло Іванович, Подільський державний аграрно-технічний університет, завідувач кафедри сільськогоспо-дарських машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Дубровін Валерій Олександрович, Національний аграрний університет, директор науково-дослідного інституту екобіотехнологій і біотехніки;
кандидат фізико-математичних наук, доцент Ніщенко Іван Олексійович, Львівський державний аграрний університет, доцент кафедри механіки, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції.
Провідна установа: Національний науковий центр “Інститут механізації і електрифікації сільського господарства”, лабораторія механізації виробництва картоплі, смт. Глеваха Васильківського району Київської області.
Захист відбудеться 06.06. 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, головний корпус.
Автореферат розісланий 05.05. 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Картопля – важливий продукт харчування, цінна кормова культура і сировина для переробної промисловості. Незважаючи на те, що ґрунтово-кліматичні умови України є сприятливими для її вирощування, картоплярство занепадає. Причиною цього є низька врожайність, а також висока трудомісткість вирощування картоплі. І якщо останнім часом за рахунок впровадження нових сортів та покращення агротехніки врожайність картоплі в передових господарствах наблизилася до кращих світових показників, то затрати на її вирощування залишаються чи не найвищими в рослинництві.
Найбільш трудомістким процесом у всьому комплексі робіт з вирощування картоплі є збирання. На нього припадає біля половини загальних затрат коштів і праці. Низький рівень механізації цього процесу пояснюється складністю конструювання надійних картоплезбиральних машин. Водночас слід враховувати, що на процес збирання і, зокрема, на сепарацію ґрунту впливає цілий ряд факторів: правильність та своєчасність підготовки поля до збирання, механічні властивості та вологість ґрунту, засміченість поля камінням та бур’янами тощо. Недосконалість наявної картоплезбиральної техніки полягає в тому, що за відхилення вищевказаних факторів від допустимих значень, різко падають показники якості збирання. Тому виникла потреба у розробці такого сепаруючого пристрою, який би дав змогу змінювати ступінь впливу на картопляний ворох залежно від конкретних умов збирання картоплі, забезпечуючи при цьому високий ступінь сепарації ґрунту та низький ступінь пошкоджень бульб.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження були скеровані на вирішення науково-технічної проблеми із розробки та впровадження машин для збирання картоплі у рамках цільової комплексної програми “Національна програма розробки і виробництва технологічних комплексів машин і обладнання сільського господарства, харчової та переробної промисловості”, затвердженої Кабінетом Міністрів України 7 березня 1996 року, і складовою науково-дослідної роботи на 2005-2006 рр. (номер державної реєстрації 0105U008290).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ СТРІЧКОВОГО СЕПАРАТОРА КАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок