Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ В УМОВАХ АГРАРНОЇ РЕФОРМИ (за матеріалами Запорізької області)

ФОРМУВАННЯ ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ В УМОВАХ АГРАРНОЇ РЕФОРМИ (за матеріалами Запорізької області)

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ В УМОВАХ АГРАРНОЇ РЕФОРМИ (за матеріалами Запорізької області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,31 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.В. ДОКУЧАЄВА
Арестенко Тетяна Вікторівна
УДК 631.16:631.3
ФОРМУВАННЯ ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ В УМОВАХ АГРАРНОЇ РЕФОРМИ
(за матеріалами Запорізької області)
Спеціальність 08.07.02 – Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Таврійській державній агротехнічній академії
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Шиян Віктор Йосипович,
Харківський державний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва, завідувач кафедри
економіки сільського господарства
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
Амбросов Володимир Якович,
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач Харківського відділу
науково-виробничих формувань

кандидат економічних наук, доцент
Садиков Мурат Абдикасович,
Харківський державний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва, доцент кафедри
організації виробництва та агробізнесу
Провідна установа – кафедра організації виробництва та агробізнесу
Миколаївської державної аграрної академії
Міністерства аграрної політики України
Захист відбудеться “ 12 ” червня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 Харківського державного аграрного університету за адресою: 62483, м. Харків, п/в “Комуніст-1”, навчальне містечко ХДАУ, корп. 1, к. 213.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного аграрного університету за адресою: 62483, Харків, п/в “Комуніст-1”, ХДАУ, корп. 1.
Автореферат розісланий “ 8 ” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Македонський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На фоні безумовних успіхів у поступовому подоланні кризових явищ в аграрній економіці України, яких було досягнуто у 2000 і особливо у 2001 рр., велике занепокоєння викликає та обставина, що позитивні зміни торкнулися в більшій мірі обсягів виробництва та подолання збитковості і в значно меншій мірі – зміцнення аграрного ресурсного потенціалу.
Зараз уже стало очевидним, що найбільш складною є проблема формування машинно-тракторного парку. Нагальною є необхідність його поповнення та оновлення. Проте при загальному визнанні такої необхідності існують дуже суттєві розбіжності у визначенні шляхів реструктуризації парку тракторів і сільськогосподарських машин. З’ясуванню теоретичних і практичних аспектів машиновикористання присвячені праці багатьох науковців - І.П Алтайського, М.О. Артеменка, М.С. Власова, В.П. Горячкіна, М.К. Діденка, О.В. Залевського, І.Я. Карлюка, Б.К. Кіртбая, Л.М. Клецького, Ю.О. Конкіна, І.І. Кононенка, Г.Г. Косачева, Г.М. Лози, І.І. Натанзона, Л.С. Пристапчука, Б.С. Свирщевського, М.І. Синюкова, П.Т. Солов’я , С.В. Фраєра, О.П. Харченка та ін. Їх зусиллями створена і розвинута теорія машиновикористання.
Значний вклад у розвиток і суттєве поглиблення її окремих положень стосовно сучасного стану аграрного сектора економіки внесли вітчизняні
вчені - В.Я. Амбросов, В.Г. Андрійчук, Л.М. Анічин, Я.К. Білоусько, В.Г. Більський, І.Д. Бурковський, П.І. Гайдуцький, А.А. Демко, Г.А. Лісовський, М.Г. Лобас, В.П. Мартьянов, Л.В. Погорєлий, Г.М. Підлісецький, П.Т. Саблук, М.А. Садиков, М.Ф. Соловйов, І.Г. Тивоненко, Е.А. Фінн, І.І. Червен, В.Й. Шиян та ін.
Але чимало питань ще не вирішено. По багатьох з них, зокрема і таких, які мають виключно важливе значення для формування стратегії розвитку сільськогосподарського машинобудування і організації ефективного використання техніки, продовжують існувати великі розбіжності в поглядах і науковців, і практиків. І це природно. Бо реформування аграрного сектора суттєво змінило підходи до формування і використання МТП. Визначення обґрунтованих шляхів вирішення цих питань набуває важливого наукового та практичного значення. Все це обумовило актуальність обраної теми, її наукову і практичну цінність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ В УМОВАХ АГРАРНОЇ РЕФОРМИ (за матеріалами Запорізької області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок