Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛІЗИНГ У ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

ЛІЗИНГ У ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ЛІЗИНГ У ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,00 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРИНЧУК Юлія Сергіївна
УДК 347.453: 631.173
ЛІЗИНГ У ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Білоцерківському державному аграрному
університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Ільєнко Анатолій Андрійович,
Білоцерківський державний аграрний
університет, декан економічного факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Осецький Валерій Леонідович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, професор
кафедри економічної теорії;
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Саблук Ростислав Петрович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки”,
старший науковий співробітник
відділу зовнішньоекономічних зв’язків
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, кафедра фінансів,
м. Київ
Захист відбудеться „ 24 „ січня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 36.814.02 Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. В. Великого, 1, ауд. 309.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. В. Великого, 1.
Автореферат розісланий „ 19” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Біттер О.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасна зовнішня економічна політика зорієнтована на побудову соціально-орієнтованої ринкової економіки та інтеграцію України у світовий економічний простір. Проте без забезпечення інноваційного шляху розвитку, створення міцної матеріально-технічної бази, застосування сучасних енергозберігаючих систем і прогресивних технологій досягнути поставлену мету неможливо. В першу чергу це стосується однієї з найважливіших сфер економічної діяльності - сільського господарства, на долю якого припадає до 10 відсотків випуску валового внутрішнього продукту і де зайнято майже 20% населення. Однак тут нині склалася катастрофічна ситуація щодо технічного оснащення господарських структур основними засобами, їх складу та якісних характеристик. Рівень забезпечення сільськогосподарських підприємств основними видами техніки складає від половини до двох третин від загальної потреби, а майже 90% із них відпрацювали один і більше строків експлуатації за нормативом.
В цих складних умовах важливу роль повинен відігравати лізинг, який призваний створити прийнятні умови для впровадження, ефективного використання сучасної прогресивної техніки і технології, поповнення й оновлення наявного парку машин і механізмів господарств. Не дивлячись на значні переваги і позитивні сторони, лізинг в Україні ще не набув широкого розповсюдження як в цілому по економіці, так і в сільському господарстві зокрема. Донині, за експертними оцінками, лізингом скористалися не більше 3-х відсотків підприємців, тим часом як у розвинених зарубіжних країнах за лізингом надходить 90% промислового обладнання. Однією з причин такого стану є відсутність ефективного державного регулювання лізингових відносин, насамперед, в сільському господарстві, несприятливе економічне середовище, недосконалі законодавча та інформаційна бази для розвитку лізингу. Це зумовлює необхідність дослідження лізингової діяльності та обґрунтування напрямів її подальшої активізації, що є надзвичайно складною проблемою.
Враховуючи важливість проблем формування матеріально-технічної бази сільськогосподарських підприємств, оснащення їх сучасною технікою, впровадження інтенсивних ресурсозберігаючих технологій, вирішенню їх присвячені наукові праці багатьох учених і практиків. Так, вагомий вклад у їх розробку внесли такі зарубіжні і вітчизняні учені-економісти: А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЛІЗИНГ У ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок