Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНIЗАЦIЯ РЕГIОНАЛЬНОГО УПРАВЛIННЯ ПIДПРИЄМСТВАМИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРI

ОРГАНIЗАЦIЯ РЕГIОНАЛЬНОГО УПРАВЛIННЯ ПIДПРИЄМСТВАМИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРI

Назва:
ОРГАНIЗАЦIЯ РЕГIОНАЛЬНОГО УПРАВЛIННЯ ПIДПРИЄМСТВАМИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРI
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,87 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МIНIСТЕРСТВО ОСВIТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКIВСЬКА НАЦIОНАЛЬНА АКАДЕМIЯ МIСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
УДК: 658.1:351.3
Косматенко Микола Лук?янович
ОРГАНIЗАЦIЯ РЕГIОНАЛЬНОГО УПРАВЛIННЯ
ПIДПРИЄМСТВАМИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО
ГОСПОДАРСТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРI
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил
та регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економіки промисловості НАН України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор,
академік НАН Україны
АМОША ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
директор Інституту економіки
промисловості НАН України (м.Донецьк)
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор,
БЕЛОПОЛЬСЬКИЙ МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ,
завiдуючий кафедрою облiку та аудиту
Приазовського державного технiчного
унiверситету мiста Марiуполь
кандидат економічних наук, доцент
ТИТЯЄВ ВІКТОР ІВАНОВИЧ
кафедра міської і регіональної економіки
Харківської національної академії міського
господарства
Провідна установа Рада з вивчення продуктивних сил України
НАН України (м.Київ)
Захист відбудеться “02” липня 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.01 в Харківської національної академії міського господарства Міністерства освіти та науки України за адресою: м.Харків
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської національної академії міського господарства Міністерства освіти та науки України за адресою: м.Харків вул.Революцiї, 12.
Автореферат розісланий “02” червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої
вченої ради ______________


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах становлення і розвитку ринкових відносин в Україні особливу значущiсть набуває дослідження проблем ефективного функціонування такої регіональної системи, як комунальне господарство. При переходi України до ринку відбуваються зміни в зовнішньому середовищі, переоцінка цінностей, принципів господарювання, методів управління; постає необхідність в удосконаленні організаційно-економічного механізму управління комунальними підприємствами, зокрема адаптації їхнього технологічного, організаційного, економічного, фінансового і соціального статусу до сучасних умов господарювання на основі застосування нових підходів і методів управління. Процеси реформування торкнулися і комунальних підприємств аграрного сектора економіки.
Існуючий сьогодні організаційно-економічний механізм господарювання в житлово-комунальному комплексі, зазнавши за останні роки значних змін, ще зберігає багато чого з того, що було властиве йому при планово-централізованому управлінні, тому стримує розвиток платних послуг. Перебудова діючого господарського механізму має бути спрямована насамперед на те, щоб створити всі умови для інтенсифікації платних послуг і зростання соціально-економічної ефективності обслуговування населення, застосування досягнень сучасного науково-технічного прогресу. Це великою мірою визначає необхідність поетапної перебудови організаційно-економічного механізму, спрямованого на переорієнтацію діяльності в житлово-комунальній сфері за принципами самофінансування і комерційного розрахунку. Вимагають вирішення проблеми, пов'язані з розвитком комунальної служби в сільських поселеннях.
У Донецькій області є 1122 сільських населених пункти, в яких проживає близько 10% населення області. Зниження бюджетних асигнувань і відсутність власних засобів у сільських товаровиробників призводять до згортання комунальної сфери на селі та негативних необоротних соціальних наслідків: зниження чисельності сільських жителів як за рахунок збільшення смертності та скорочення народжуваності, так і інтенсивної міграції в місто.
В економічних публікаціях останніх років, присвячених розвитку соціальної сфери, знайшли вiдображення проблеми сформованих тут економічних відносин, закономірності, методи й прийоми вирішення соціальних задач. Цим питанням присвяченi монографічнi дослідження і статтi Г.А. Агужена, Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНIЗАЦIЯ РЕГIОНАЛЬНОГО УПРАВЛIННЯ ПIДПРИЄМСТВАМИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРI

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок