Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення показників якості систем фазового автопідстроювання пристроїв синхронізації в телекомунікаціях

Підвищення показників якості систем фазового автопідстроювання пристроїв синхронізації в телекомунікаціях

Назва:
Підвищення показників якості систем фазового автопідстроювання пристроїв синхронізації в телекомунікаціях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,52 KB
Завантажень:
180
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Український науково-дослідний інститут зв’язку
Нетудихата Леонід Іванович
УДК 621.391.662.072
Підвищення показників якості
систем фазового автопідстроювання
пристроїв синхронізації
в телекомунікаціях
05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Державному університеті інформаційно–комунікаційних технологій (ДУІКТ) Державного комітету зв’язку та інформатизації України
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Стеклов Василь Купріянович,
завідувач кафедри інформаційних технологій ДУІКТ
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Зайцев Григорій Фролович,
провідний науковий співробітник Українського
науково-дослідного інституту зв’язку
кандидат технічних наук, доцент
Андреєв Анатолій Іванович,
доцент Одеської національної академії зв’язку ім.О.С. Попова
Провідна організація: Відкрите акціонерне товариство “Науково-виробниче
підприємство “Сатурн” (м. Київ).
Захист відбудеться 06 лютого 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26. 849. 01 Українського науково-дослідного інституту зв’язку Державного комітету зв’язку та інформатизації України за адресою: 03680, м.Київ, вул. Солом’янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв’язку за адресою: 03680, м.Київ, вул. Солом’янська, 13.
Автореферат розісланий 02 січня 2004 р.
Вчений секретар Михайлов В.Ф.
спеціалізованої вченої ради
К 26. 849. 01, к.т.н., с.н.с
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Технологічна революція на межі двадцятого та двадцять першого сторіч забезпечила передумови переходу людства до принципово нової фази свого розвитку – інформаційного суспільства. Це стає можливим завдяки поступовому створенню національних, регіональних та глобальної інформаційних інфраструктур, важливою складовою частиною яких є телекомунікації. Розвиток мереж та послуг телекомунікацій визначає можливість реалізації завдань інформатизації.
Одним із найвідповідальніших завдань операторів сучасних цифрових телекомунікаційних мереж є побудова загальнонаціональної мережі синхронізації для забезпечення синхронного режиму роботи великої кількості технічних засобів, розосереджених на великих територіях. Вирішення цього завдання набуває особливого значення з впровадженням нових і новітніх технологій цифрового перетворення та перенесення інформації, різкого зростання швидкості передавання, інтелектуалізації мереж, підвищення вимог до якості послуг телекомунікацій. Особливо названа проблема стосується домінуючих операторів, які експлуатують більшу частину або великі фрагменти загальнонаціональної мережі. На них покладається завдання не тільки створити взаємозв'язану надійну та високостабільну опорну мережу джерел (генераторів) частоти синхронізації, але також і завдання контролю і управління цією мережею, забезпечення доставки опорних сигналів синхронізації в мережі інших операторів без погіршення якості синхронізації, і, значить, без погіршення якості телекомунікаційних послуг, що надаються користувачам .
У вирішення проблем синтезу різноманітних автоматизованих систем управління, суміжних проблем побудови систем синхронізації і управління ними, розвиток теорії оптимізації та теорії інформації значний науковий внесок зробили вітчизняні та зарубіжні вчені В. Н.Афанасьєв, В.І. Борщ, В.Н.Волкова, Є.Д.Вітербі, В.М.Глушков, М.І.Жодзишський, Г.Ф.Зайцев, М.В.Захарченко, А.Г.Зюко, В.Г.Лазарев, Д.Мако, Г.С.Поспелов, В.К.Стеклов, А.Д.Холл, В.В.Шахгільдян, К.Шеннон, Л.Янг та інші.
Разом з тим слід зазначити, що в умовах розмаїття телекомунікаційних та інформаційних технологій, їх швидкого прогресу та конвергенції, різноманітності типів та розгалуженості мереж, зростаючого попиту користувачів на нові послуги та підвищення вимог до їх якості, конкуренції на ринку телекомунікацій тощо виникають усе нові й нові задачі, пов'язані з підвищенням якості синхронізації - від загальномережних та загальнооператорських задач побудови ефективної національної системи синхронізації, пов'язаних з побудовою надійних, ефективних, гнучких структур, до підвищення надійності, точності, швидкодії окремих компонентів системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Підвищення показників якості систем фазового автопідстроювання пристроїв синхронізації в телекомунікаціях

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок