Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,19 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ПОНОМАРЕНКО НАТАЛЯ ШАХРІЯРІВНА
УДК 338.242
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент Фінагіна Олеся Валентинівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту в невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Канигін Юрій Михайлович, Університет сучасних знань, професор кафедри менеджменту (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Степанова Олена Михайлівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економічної кібернетики (м. Луганськ).
Провідна установа – Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та менеджменту (м. Харків).
Захист відбудеться 25 травня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34,
кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 23 квітня 2005 року.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Закономірність сьогодення така, що інформація перетворюється на головний економічний ресурс, який стає одним з найважливіших факторів виробництва, основою ефективного використання інших видів ресурсів і передумовою ефективності всіх видів діяльності. В Україні з переходом до ринкових відносин, інформатизацією суспільства спостерігається стрімке зростання попиту на всі види інформації, а також підвищення вимог до змісту та форм її надання, що значно підвищує роль інформаційних підприємств в економіці країни. При цьому має місце недостатня зрілість ринкових структур та повільність їхнього розвитку, що зумовлює неготовність багатьох господарських об’єктів до сприйняття інформаційних систем як складової ринкового механізму, недооцінку ролі та значення інформації, відсутність культури роботи з інформацією. Перехід до ринкових відносин по-різному відбився на інформаційних підприємствах. Для одних, наприклад, консультаційних підприємств, він спричинив виникнення й розвиток, а для таких, як установи системи науково-технічної інформації – різкий спад діяльності. Особливістю діяльності інформаційних підприємств в Україні є також те, що вони мають діяти в певному інформаційному просторі, який, на відміну від розвинутих країн, створюється не як результат визнання ринковими агентами значення інформаційного ресурсу, а як умова та результат проведення ринкових реформ.
Сукупність цих обставин визначає умови функціонування інформаційних підприємств, які повинні бути вивчені та враховуватися в їхній діяльності. Тому, з одного боку, завданням інформаційних підприємств є набуття досвіду роботи на ринку, практичного застосування маркетингу інформаційних продуктів і послуг (ІПП) в управлінні. З другого – ставиться завдання розробки обгрунтованих пропозицій щодо ефективної роботи інформаційних підприємств в умовах, що склалися, з подальшим упровадженням їх у свою діяльність.
Аналіз наукової літератури, присвяченої дослідженню питань управління інформаційними підприємствами в умовах ринку, показав, що дотепер таким питанням, як в теоретичному плані, так і в практичному аспектах, приділяється недостатньо уваги. У зв’язку з цим виникає необхідність теоретичного обгрунтування та розробки практичних рекомендацій щодо вдосконалення управління діяльністю інформаційних підприємств в сучасних умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок