Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛООБМІН ПЛОСКИХ ПОВЕРХОНЬ З СІТЧАТО-ДРОТЯНИМ ОРЕБРЕННЯМ

ТЕПЛООБМІН ПЛОСКИХ ПОВЕРХОНЬ З СІТЧАТО-ДРОТЯНИМ ОРЕБРЕННЯМ

Назва:
ТЕПЛООБМІН ПЛОСКИХ ПОВЕРХОНЬ З СІТЧАТО-ДРОТЯНИМ ОРЕБРЕННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,94 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національний технічний університет України “Київський політехнічн
ий інститут”


НАЦIОНАЛЬНИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛIТЕХНIЧНИЙ IНСТИТУТ"
БОСА Наталія Володимирівна
УДК 536.25
ТЕПЛООБМІН ПЛОСКИХ ПОВЕРХОНЬ З СІТЧАТО-ДРОТЯНИМ
ОРЕБРЕННЯМ
05.14.06 – Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертацi на здобуття наукового ступеня
 
кандидата технiчних наук
Кив-2001


Дисертацiєю є рукопис.
Робота виконана на кафедрі атомних електростанцій та інженерної теплофізики Нацiонального технiчного унiверситету Украни "Київський полiтехнiчний iнститут" (НТУУ "КПІ") Міністерства освіти та науки України.
Науковий керiвник: доктор технiчних наук, професор
Письменний Євген Миколайович,
завідуючий кафедрою атомних електростанцій
та інженерної теплофізики НТУУ "КПІ"
Офiцiйнi опоненти: доктор технічних наук, професор,
Епік Елеонора Яківна,
головний науковий співробітник
Інституту технічної теплофізики НАН України
кандидат технічних наук, доцент,
Василенко Сергій Михайлович,
завідуючий кафедрою теплотехніки
Українського Державного університету
харчових технологій
Провiдна установа: Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”
Захист дисертацiї вiдбудеться 25 квітня 2001р. о годині на засiданнi спецiалiзовано вченої ради Д 26.002.09 при Нацiональному технiчному унiверситетi України "Київський полiтехнiчний iнститут" за адресою : 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 5, аудиторія 307.
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Нацiонального технiчного унiверситету України "Київський полiтехнiчний iнститут" за адресою : 03056, Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розiсланий 21 березня 2001р.
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради
кандидат технiчних наук, доцент ___________ Коньшин В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Теплообмінні апарати з розвинутою поверхнею широко використовують у енергетиці, хімічній, нафтопереробній, харчовій промисловості, авіаційній і космічній техніці, транспорті, у системах опалення, кондиціювання, у системах забезпечення теплових режимів радіоелектронних апаратів та електронно-обчислювальних машин. На виробництво теплообмінних апаратів витрачається велика кількість металу, вартість яких, особливо кольорових, постійно зростає. Тому актуальною залишається проблема зниження матеріалоємності теплообмінних поверхонь при збереженні їх високої теплової ефективності. Одним з перспективних шляхів вирішення цієї проблеми є розробка та створення нових високоефективних розвинутих поверхонь, що відповідають вимогам щодо зниження маси, об’єму, вартості та технологічності конструкції. Цим вимогам в значній мірі відповідає розроблена в НТУУ “КПІ” сітчато-дротяна поверхня.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація пов’язана з тематикою фундаментальних та прикладних досліджень, що проводяться тривалий час на кафедрі АЕС та ІТФ НТУУ “КПІ” у галузі розробки компактних інтенсифікованих теплообмінних поверхонь і є складовою частиною робіт №0198U000418 “Дослідження високоефективних теплообмінних поверхонь для енергетичних установок” та №0197U001565 “Дослідження тепловідвідних розвинутих поверхонь систем охолодження та термостабілізації” за координаційним планом науково-дослідних робіт Міністерства освіти та науки України.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення теплової ефективності та питомих масо-габаритних показників розвинутих теплообмінних поверхонь шляхом застосування сітчато-дротяного оребрення.
До задач досліджень входить: визначення теплообмінних характеристик сітчато-дротяних поверхонь в умовах природньої та примусової конвекції; розробка фізичних моделей течії навколо сітчато-дротяних поверхонь в умовах природньої конвекції; оптимізація геометричних параметрів поверхні; розробка узагальнених співвідношень для розрахунку конвективної тепловіддачі сітчато-дротяних поверхонь; розробка рекомендацій щодо технології виготовлення та інженерних розрахунків сітчато-дротяних поверхонь.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ТЕПЛООБМІН ПЛОСКИХ ПОВЕРХОНЬ З СІТЧАТО-ДРОТЯНИМ ОРЕБРЕННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок