Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Механізм ОРГАНІЗАЦІЇ віртуальних каналів в ОДНОРАНГОВИХ ETHERNET МЕРЕЖАХ

Механізм ОРГАНІЗАЦІЇ віртуальних каналів в ОДНОРАНГОВИХ ETHERNET МЕРЕЖАХ

Назва:
Механізм ОРГАНІЗАЦІЇ віртуальних каналів в ОДНОРАНГОВИХ ETHERNET МЕРЕЖАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
477
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ`ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА
Каптур Вадим Анатолійович
УДК 621.391:004.732:004.057.4
Механізм ОРГАНІЗАЦІЇ віртуальних каналів
в ОДНОРАНГОВИХ ETHERNET МЕРЕЖАХ
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса-2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Нечипорук Олег Леонідович,
проректор з наукової роботи Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Віноградов Микола Анатолійович,
професор кафедри комп’ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету;
кандидат технічних наук, доцент
Чумак Микола Олександрович,
доцент кафедри комутаційних систем
Одеської національної академії зв’язку
ім. О.С. Попова.
Захист відбудеться “12” жовтня 2007 р. о “10:00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
Автореферат розіслано “4” вересня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент А.Г. Ложковський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом стрімкий розвиток телекомунікаційних технологій привів до переорієнтації операторів на модернізацію своїх мереж у мультисервісні, а саме мережі наступного покоління NGN (Next Generation Network). Як відомо, концепція NGN передбачає надання користувачам широкого спектра інфокомунікаційних послуг, що базуються на використанні різноманітних телекомунікаційних механізмів. Слід зазначити, що телекомунікаційний механізм, який покладено в основу роботи тієї або іншої послуги, визначає принцип взаємодії вузлів, стадійність встановлення з’єднання, а також стек телекомунікаційних протоколів для обміну службовими повідомленнями та корисним навантаженням.
Сьогодні переважна більшість інформаційних послуг, що функціонують в телекомунікаційних мережах, є традиційними, тобто побудованими на відомій та добре дослідженій архітектурі “клієнт-сервер”, яка зарекомендувала себе в таких популярних послугах мережі Інтернет, як електронна пошта та WWW (World Wide Web). Завдяки її популярності телекомунікаційні механізми, які базуються на архітектурі “клієнт-сервер”, дуже широко використовуються в корпоративних мережах, концентруючи частину інформаційних ресурсів на одному чи декількох серверах, однак більша частина ресурсів в будь-якій телекомунікаційній мережі залишається розосередженою.
Альтернативним шляхом розвитку телекомунікаційних мереж передавання даних є орієнтація на реалізацію послуг якісно нового типу, що базуються на принципі спільного використання розподілених інформаційних ресурсів. Реалізація таких послуг потребує розробки принципово нових механізмів обміну інформацією, які можна віднести до так званої архітектури “клієнт-клієнт”. Послуги, реалізовані на базі таких механізмів, дозволять більш ефективно використовувати наявні інформаційні та телекомунікаційні ресурси корпоративних мереж. Таким чином, створення ефективних механізмів обміну інформацією, що базуються на принципі спільного використання розподілених інформаційних ресурсів, є важливою задачею в рамках концепції розвитку мереж NGN.
Актуальною задачею є також реалізація механізмів анонімного обміну інформацією в мережі передавання даних. Механізми обміну інформацією, що використовуються в телекомунікаційних мережах сьогодні, передбачають можливість організації віртуального з’єднання з використанням статичної (фізичних MAC (Media Access Control) адрес мережних пристроїв) та статично-динамічної (адрес мережного рівня, номерів портів тощо) адресної інформації, перехоплення якої надає змогу потенційному зловмиснику повністю ідентифікувати як відправника, так і одержувача інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Механізм ОРГАНІЗАЦІЇ віртуальних каналів в ОДНОРАНГОВИХ ETHERNET МЕРЕЖАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок