Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВІ ТА КРИМІНАЛІСТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (НА МАТЕРІАЛАХ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ)

ПРАВОВІ ТА КРИМІНАЛІСТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (НА МАТЕРІАЛАХ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ)

Назва:
ПРАВОВІ ТА КРИМІНАЛІСТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (НА МАТЕРІАЛАХ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,58 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Галаган Володимир Іванович
УДК 343.13 + 343.98
ПРАВОВІ ТА КРИМІНАЛІСТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ
КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
(НА МАТЕРІАЛАХ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ)
12.00.09  Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора юридичних наук
Київ – 2003


Дисертацією
є рукопис.
Робота виконана
в Національній академії внутрішніх справ України.
Науковий консультант
доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України
Лисиченко Віталій Костянтинович,
Національна академія державної податкової служби України, професор кафедри кримінального права, процесу та криміналістики
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор Бахін Володимир Петрович,
Національна академія державної податкової служби України, професор кафедри кримінального права, процесу та криміналістики;
доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України
Михайленко Олександр Романович,
Академія адвокатури України,
завідувач кафедри кримінального права та процесу;
доктор юридичних наук, професор Шумило Микола Єгорович,
Національна академія Служби безпеки України,
професор кафедри кримінального права і кримінального процесу.
Провідна установа Львівський національний університет імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України, кафедра кримінального процесу і криміналістики, м. Львів.
Захист відбудеться “6” лютого 2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.007.03 в Національній академії внутрішніх справ України за адресою: 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії внутрішніх справ України (03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1).
Автореферат розісланий “25” грудня 2003 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Лук’янчиков Є.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ

Актуальність теми. Концепція судово-правової реформи, прийнята Верховною Радою України (1992 рік), а також схвалена Кабінетом Міністрів України Концепція розвитку системи Міністерст-ва внутрішніх справ України (1996 рік) і Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затверджене Указом Президента України (2000 рік) передбачають здійснення аналізу та розробки організацій-них і правових засад структурної перебудови і розмежування функцій, заходів вдосконалення діяльності системи правоохоронних органів, у тому числі дізнання і досудового слідства МВС України. Потребують перегляду застарілі стереотипи, які є у практиці розслідування злочи-нів, вдосконалення змісту і напрямів кримінально-процесуальної діяльності органів внутрішніх справ та форми взаємодії з іншими правоохоронними органами України, виходячи з їх функціонального спрямування, завдань у зміцненні правопорядку та недопущення росту рівня злочинності. В Указі Президента України “Про невідклад-ні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією” від 6 лютого 2003 року робота спеціальних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України і Служби безпеки України визнана недостатньою та малоефективною і поставлене зав-дання цим відомствам дати принципову оцінку роботі керівників усіх ланок, які очолюють роботу по організації боротьби з організованою злочинністю і корупцією, порушеннями громадського порядку та безпеки, пов’язаними з розподілом сфер впливу між злочинними угрупованнями.
Проблемі вдосконалення діяльності по розкриттю та розсліду-ванню злочинів постійно приділяється увага у працях вчених-юристів України та країн СНД. Окремі аспекти цієї проблеми в різні часові періоди досліджували Ю.П. Аленін, С.А. Альперт, М.І. Бажанов, О.М. Бандурка, О.В. Баулін, В.П. Бахін, Р.С. Бєлкін, П.Д. Біленчук, А.К. Гаврилов, В.Г. Гончаренко, Г.І. Грамович, М.М. Гродзинський, Ю.М. Грошевий, О.Ф. Долженков, А.Я. Дубинський, А.В. Іщенко, Д.С. Карев, Н.С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: ПРАВОВІ ТА КРИМІНАЛІСТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (НА МАТЕРІАЛАХ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок