Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІБРОВАКУУМОВАНІ ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЗОЛОШЛАКОВІ БЕТОНИ

ВІБРОВАКУУМОВАНІ ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЗОЛОШЛАКОВІ БЕТОНИ

Назва:
ВІБРОВАКУУМОВАНІ ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЗОЛОШЛАКОВІ БЕТОНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,63 KB
Завантажень:
354
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
ПАВЛЕНКО ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА
УДК 693. 547. 2: 662. 613. 13
ВІБРОВАКУУМОВАНІ ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЗОЛОШЛАКОВІ БЕТОНИ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: – доктор технічних наук, професор
Сторожук Микола Андрійович,
Придніпровська державна
академія будівництва та
архітектури, професор кафедри
технології будівельних матеріалів,
виробів та конструкцій.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Нетеса Микола Іванович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, завідуючий кафедрою будівельного виробництва та геодезії;
- доктор технічних наук, професор Дворкін Олег Леонідович, Національний університет водного господарства та природокористування, професор кафедри технології будівельних виробів та матеріалознавства.
Захист відбудеться 20 березня 2008 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 15 лютого 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.В. Баташева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Утилізація відходів теплових електростанцій, що працюють на твердому паливі, є найважливішою екологічною проблемою в Україні. Поблизу потужних теплових електростанцій нагромадилися десятки мільйонів тонн золи й шлаків. Тільки на одній з найбільших у Європі Придніпровській ДРЕС щодоби надходять у відвали тисячі тонн золошлакових сумішей, завдаючи суттєвої шкоди навколишньому середовищу.
Одним зі шляхів вирішення цієї проблеми є використання золошлакових сумішей у будівництві як заповнювачів для бетонів. У цьому напрямку постійно робилися й робляться спроби. Однак всі вони були малоефективними через дуже високу водопотребу золошлакових сумішей як заповнювачів. Навіть із застосуванням суперпластифікаторів одержували бетони при помірних витрат цементу недостатньої міцності, низької морозостійкості, з незадовільними деформаційними властивостями та ін.
Виробничою практикою доведено, що використання вібровакуумної обробки бетонних сумішей під час формування збірних виробів і зведення конструкцій з монолітного бетону надає можливість усунути проблему водопотреби заповнювачів і, відповідно, істотно поліпшити якість бетону (за міцністю, морозостійкістю та ін.). Такі показники істотно підвищуються для бетонів на основі золошлакових сумішей, які як заповнювачі мають дуже високу водопотребу.
У роботі розглянуті теоретичні й практичні питання виробництва бетонних виробів на основі золошлакових сумішей із застосуванням нових вібровакуумних технологій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов'язана з науково-дослідними роботами кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури "Розробка нових ефективних матеріалів і виробів на основі вторинних продуктів різних галузей народного господарства", номер державної реєстрації 010 4 U 000238 (строк виконання – 2005 р.) і "Розробка енергозберігаючих технологій будівельних матеріалів і виробів на основі вторинних матеріальних ресурсів", номер державної реєстрації 010 6 U 002023 (строк виконання – 2006-2007 рр.).
Мета і задачі дослідження. Розробка науково-технічних основ технології вібровакуумованих дрібнозернистих золошлакових бетонів з високими фізико-механічними властивостями та підвищеної довговічності, інтенсифікація технологічних процесів при виробництві будівельних виробів та конструкцій на підприємствах будіндустрії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ВІБРОВАКУУМОВАНІ ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЗОЛОШЛАКОВІ БЕТОНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок