Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ДО ДІАЛОГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ В СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ДО ДІАЛОГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ В СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Назва:
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ДО ДІАЛОГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ В СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,56 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ імені К.Д. УШИНСЬКОГО (м. ОДЕСА)
ЧЕРНЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
УДК: 378.14+8083+8-83+35
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ДО ДІАЛОГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ В СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
13.00.02 – теорія і методика навчання (українська мова)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
ОДЕСА - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського (м. Одеса), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Хаджирадєва Світлана Костянтинівна,
Одеський регіональний інститут державного управління Національної
академії державного управління при Президентові
України, доцент кафедри філософських і соціально-політичних наук
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Пентилюк Марія Іванівна,
Херсонський державний університет,
професор кафедри українського мовознавства та основ
журналістики
кандидат педагогічних наук, доцент
Луценко Ірина Олексіївна,
Інститут педагогіки і психології Національного педагогічного
університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ), доцент кафедри
дошкільної педагогіки
Провідна установа: Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра методики
викладання і культури української мови, Міністерство освіти і
науки України, м. Рівне
Захист дисертації відбудеться “15” січня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.053.01 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського (м. Одеса) за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ніщинського, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського (м. Одеса) за адресою: 65091, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий “8” грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С. Трифонова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження визначається концептуальними положеннями Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті щодо мовної освіти громадян, реалізація яких повинна забезпечити якісну підготовку майбутніх фахівців до професійної діяльності в галузі управління, а також основними засадами державної цільової програми №110 “Комплексна програма підготовки державних службовців 2000–2004р.” (Підстава для виконання – Указ Президента України від 9 листопада 2000р. №1212). Одним із стрижневих завдань ефективної підготовки майбутніх менеджерів є формування в них готовності до діалогової комунікації.
Професійно-мовна комунікація менеджерів – це складний, динамічний механізм, за допомогою якого забезпечується існування і розвиток зв'язків і відносин у галузі їхньої професійної діяльності, що дозволяє встановлювати загальнозначущі правила для цієї діяльності, які полегшують взаємне пристосування поведінки людей і забезпечують кооперативну взаємодопомогу, координують дії щодо обміну інформацією між частинами цієї системи (люди, групи людей, техніка і т. ін.), що здатні приймати інформацію, накопичувати і переробляти її за допомогою мови чи знаків.
У професійно-кваліфікаційних вимогах, що ставлять сьогодні роботодавці до претендентів на посади менеджерів, значна роль відводиться таким показникам готовності до комунікативної діяльності, як: мовна і мовленнєва компетенція та компетентність, рівень володіння техніками діалогової комунікації і т. ін. Практика свідчить про загальний низький рівень готовності сучасних менеджерів до професійно-мовленнєвої комунікації, зокрема до діалогової комунікації.
Як поліфункціональний феномен діалогова комунікація була об’єктом дослідження вчених різних галузей наук (філософії, політології, соціальної психології, лінгвістики, культурології і т. ін.), що давало можливість не тільки поширити уявлення про цей феномен, але й ускладнювало підходи щодо його термінологічної визначеності, класифікації видів і типів, характеристики стратегій і змісту тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ДО ДІАЛОГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ В СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок