Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З ГІПЕРТРОФІЄЮ ПІДНЕБІННИХ МИГДАЛИКІВ

Загрузка...

ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З ГІПЕРТРОФІЄЮ ПІДНЕБІННИХ МИГДАЛИКІВ / сторінка 10

Назва:
ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З ГІПЕРТРОФІЄЮ ПІДНЕБІННИХ МИГДАЛИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,13 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

3. На відміну від нормального стану імунокомпетентні клітини крові дітей з гіпертрофіею піднебінних мигдаликів характеризуються більшою чутливістю до мікробних антигенів у цитотоксичному тесті і продукцією цитокінів типу LIF на мікробні антигени.
4. Після експериментальної тонзилотомії тканина піднебінних мигдаликів тварин в періоді регенерації знаходилась у зворотньому гіпофункціональному стані по відношенню до високоспецифічних реакцій імунітету. Активність локальних факторів неспецифічної резистентності, таких як фагоцитоз і природна клітинна цитотоксичность, а також системних реакцій гуморального і клітинного типів практично не змінюється.
5. Після тонзілотомії у дітей з гіпертрофією піднебінних мигдаликів у 1/3 випадків знижується рівень секреторного імуноглобуліну А, змінюється його співвідношення з мономерною формою імуноглобуліну А в слині, з'являються прозапальні імуноглобуліни G, а також спостерігається вищий рівень клітинної сенсибілізації в крові до антигенів бета-гемолітичного стрептококу.
6. В поопераційному періоді, через достовірну тенденцію до збільшення мономерної та зменшення секреторної форм IgА, необхідна корекція шляхом зрошення ротоглотки імуномодулюючою сумішшю (перевага надається дибазолу із вітаміном С в концентрації 0,01% розчина і вмістом аскорбінової кислоти 70 мкМ/л). При цьому спостерігається нормалізація імунологічних показників і прискорення репарації епітеліальної тканини.
7. Проведення локальної імунореабілітації у дітей після тонзилотомії шляхом місцевого застосування суміші дибазолу з вітаміном С в перші три дні після операції сприяє збереженню достатнього рівня місцевого імунітету, знижує ризик виникнення хронічного тонзиліту, зменшує захворюваність серед тонзилотомованих дітей.
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
1.Гіпертрофія піднебінних мигдаликів у дітей, що супроводжується утрудненням проходження харчового комка (інколи викликає блювоту), ротового дихання, виникненням храпу під час сну, іноді аж до апноэ, часто провокує гострі запальні захворювання верхніх дихальних шляхів і т.і.- вимагає проведення тонзілотомії.
2. При хірургічному лікуванні гіпертрофії піднебінних мигдаликів рекомендується видаляти лімфоідну тканину до границі задньої піднебінної дужки при максимально ощадливому ставленні до лакунарного апарата.
3. Зрошення ротоглотки у дітей після тонзилотомії, впродовж перших 3-4 поопераційних днів тричі на день сумішшю препаратів 0,01% розчину дибазолу і 70 мкМ/л розчину аскорбінової кислоти призводить до активації локальних імунних механізмів антиінфекційної резистентності, а також прискорює процеси регенерації і епітелізації раневої поверхні.
Список робіт з теми дисертації:
1. Исследование роли небных миндалин в формировании местного гуморального иммунитета в слизистой оболочке носа // Журнал вушних, носових та горлових хвороб. –1998.–№ 5 д.–С. 69–72 ( соавт.: Мельников О.Ф. Заболотный Д.И., Кищук В.В. ).
2. Дослідження функціонального стану піднебінних мигдаликів в умовах експеріментальної тонзилотомії // ЖВНГХ.– 2000.– № 1.– С.15–19. ( Мельников О.Ф. Тимен Г.Є. ).
3. Характеристика системного иммунитета у больных с хронической патологией лимфоглоточного кольца // Імунологія та алергологія .–1999.–№1–2.–С. 101–105. ( соавторы : Мельников О.Ф., Кищук В.В. ).
4. Патент України № 99042151 від 21.10.1999 “ Спосіб імунореабілітації організму та профілактики захворювань після операцій” ( співавт.: Мельников О.Ф., Заболотний Д.І., Тимен Г.Е.,Кіщук В.В. ).
5. Вплив локальної терапії дібазолом на показники місцевого імунітету у ротовий частини глотки у дітей після тонзилотомії // ЖВНГХ.–2000.–№3.–С. 72–75.–( співавт.: Тимен Г.Е., Мельников О.Ф.).
6. Імунологічна характеристика клітин гіперпластично змінених піднебінних та глоткового мигдаликів у дітей // ЖВНГХ.–2000.– № 5.–С. 11–14 ( співавт.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З ГІПЕРТРОФІЄЮ ПІДНЕБІННИХ МИГДАЛИКІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок