Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи та засоби підвищення ефективності розподілених систем на основі багатоканальних зв'язків

Методи та засоби підвищення ефективності розподілених систем на основі багатоканальних зв'язків

Назва:
Методи та засоби підвищення ефективності розподілених систем на основі багатоканальних зв'язків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,54 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
«КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»
Хайдер Мирослав Ричард
(Республіка Польща)
УДК 004.04
Методи та засоби підвищення ефективності
розподілених систем на основі багатоканальних зв'язків
Спеціальність 05.13.13 - Обчислювальні машини, системи та мережі
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 2006 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут", на кафедрі обчислювальної техніки та в Жешувському політехнічному інституті (Республіка Польща) на кафедрі розподілених систем.
Науковий консультант - | доктор технічних наук, професор
Луцький Георгій Михайлович,
НТУУ "КПІ", завідувач кафедри обчислювальної техніки
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Додонов Олександр Георгійович,
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, заступник директора;
доктор технічних наук, професор
Жуков Ігорь Анатолійович,
Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, директор Інституту комп’ютерних технологій;
доктор технічних наук, професор
Мельник Анатолій Олексійович,
Національний університет "Львівська політехніка" Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри електронних обчислювальних машин.
Провідна установа | Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України, відділ 205 "мікропроцесорної техніки".
 
Захист відбудеться " 26 " червня 2006 р. о 15:00 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ "КПІ" (м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306).
Відзиви на автореферат у двох екземплярах, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, вченому секретарю НТУУ "КПІ".
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий "____"__________ 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради, кандидат технічних наук, доцент |
М.М. Орлова
ЗАГАЛЬНА характеристика рОботИ
Актуальність теми. Широке використання інформаційних ресурсів в усіх сферах людської діяльності в даний час диктує все більш жорсткі вимоги до комп’ютерних систем і мереж. Основними причинами якісних і кількісних змін вимог по відношенню до характеристик комп’ютерних систем і мереж являються:
1. Надання користувачам комп’ютерних систем і мереж інформаційних послуг, характерних для мультимедійних систем і мереж зв’язку (телекомунікаційних мереж) призвело до підвищення вимог щодо часових параметрів обробки і передачі інформації, а також до надійності і живучості комп’ютерних систем і мереж.
2. Збільшення географічних розмірів комп’ютерних мереж вимагає підвищення ефективності використання існуючих комунікаційних ресурсів, а також застосування нових технічних засобів передачі. Крім того, глобальні розміри комп’ютерних мереж створюють можливість їх використання в системах критичної інфраструктури, що підвищує вимоги до їх доступності.
3. Масове використання ресурсів комп’ютерних систем і мереж вимагає застосування нових технічних засобів, які забезпечують їх загальнодоступність.
Ефективність використання комп’ютерних систем і мереж в значній мірі залежить від якості процесу проектування, функціональних можливостей складових елементів та експлуатаційних процедур, які передбачаються на етапі проектування і гарантують можливість діагностики та реконфігурації. За останні декілька років в розпорядженні проектувальників і адміністраторів комп’ютерних систем і мереж з’явився ряд нових можливостей, які дозволяють більш ефективно розв’язувати проблеми проектування і експлуатації. Ці можливості в основному пов’язуються з використанням дуалізму топологічних організацій, завдяки чому стало можливим співіснування цілого ряду незалежних топологій зв’язків. Іншими словами, якщо раніше зв’язки між вузлами базувалися на фізичних каналах, то в даний час вони базуються на логічних каналах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: Методи та засоби підвищення ефективності розподілених систем на основі багатоканальних зв'язків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок