Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> роль екологічного маркетингу в розвитку сучасного олімпійського спорту

роль екологічного маркетингу в розвитку сучасного олімпійського спорту

Назва:
роль екологічного маркетингу в розвитку сучасного олімпійського спорту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,79 KB
Завантажень:
265
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет
фізичного виховання і спорту України
Ярмолюк Олена Володимирівна
УДК 796.032
роль екологічного маркетингу
в розвитку сучасного олімпійського спорту
24.00.01 Олімпійський і професійний спорт
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Київ 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту
Науковий керівник
кандидат економічних наук, професор Мічуда Юрій Петрович,
Національний університет фізичного виховання і спорту України,
завідувач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Офіційні опоненти:
доктор філософських наук, професор Візітей Микола Миколайович,
Національний інститут фізичного виховання та спорту Молдови,
професор кафедри соціально-економічних і гуманітарних дисциплін;
кандидат педагогічних наук, професор Матвєєв Сергій Федорович,
Національний університет фізичного виховання і спорту України,
завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту
Провідна установа Львівський державний інститут фізичної культури,
кафедра економіки фізичної культури; Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, м. Львів
Захист відбудеться „27” січня 2006 р. о 16 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ – 150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ – 150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий „20” грудня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.І. Воронова


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Екологічна тематика набуває в сучасному світі актуального характеру. Керівні органи олімпійського руху (Міжнародний олімпійський комітет, Організаційні комітети Олімпійських ігор, Національні олімпійські комітети) у зв’язку з цим змушені постійно враховувати у своїй діяльності зміни, що відбуваються на світовій політичній та соціально-економічній арені. З початку 70-х років XX століття ця проблема з особливою гостротою постала під час проведення Олімпійських ігор.
Сучасна спортивна громадськість набула певного досвіду у вирішенні екологічних проблем. Великий фактичний матеріал про стан та перспективи розвитку екологічної діяльності міститься в інформаційних виданнях Міжнародного олімпійського комітету, зокрема комісії „Спорт та навколишнє середовище”, а також у статтях, виступах, інтерв’ю засобам масової інформації керівників олімпійського руху (L. DaCosta, 1997; J. Samaranch, 1998; P. Ottesen, 1999; H. Cantelon, 2000; J. Rogge, 2004). Питанням взаємодії економічного та екологічного розвитку спорту був присвячений ряд симпозіумів і конференцій. Дослідження загальних маркетингових стратегій були проведені різними фахівцями з маркетингу, менеджменту й охорони довкілля та опубліковані в численних закордонних і вітчизняних виданнях. Однак у даних дослідженнях не реалізований системний підхід до аналізу екологічної діяльності в олімпійському спорті на різних рівнях її здійснення.
Одним із засобів реалізації природоохоронної політики, яка інтенсивно запроваджується розвинутими країнами світу, є екологічний маркетинг. Це поняття нині широко використовується в різноманітних сферах людської діяльності та досліджується багатьма вченими (Ф. Котлер, 1992; Є. Дихтель, Х. Хершген, 1995; М. Прокоп, 1995; О. Бровкова, 1999; З. Шишпандлер, Л. Богун, 1999; А. Хачатуров, Т. Гусєва, І. Кретов, Г. Панін, 2001).
Деякі автори (Ван дер Зеде, 1989; С. Гуськов, 1997; В. Рогозкін, О. Антипова, 1997; М. Зайдіє, 1999; А. Литвин, 2001) висвітлюють лише загальні аспекти спортивного маркетингу в олімпійському спорті; окремі аспекти (соціально-економічні, правові) його практичного застосування знайшли відображення у роботах як закордонних, так і вітчизняних авторів (А. Гутін, 1991; І. Крікос, 1993; Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: роль екологічного маркетингу в розвитку сучасного олімпійського спорту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок