Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВ’ЯЗАННЯ ПЕРІОДИЧНИХ ГРАНИЧНИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ БАГАТОШАРОВИХ ПЛИТ ЗА ДОПОМОГОЮ РЯДІВ

РОЗВ’ЯЗАННЯ ПЕРІОДИЧНИХ ГРАНИЧНИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ БАГАТОШАРОВИХ ПЛИТ ЗА ДОПОМОГОЮ РЯДІВ

Назва:
РОЗВ’ЯЗАННЯ ПЕРІОДИЧНИХ ГРАНИЧНИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ БАГАТОШАРОВИХ ПЛИТ ЗА ДОПОМОГОЮ РЯДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,88 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Величко Олена Вадимівна
УДК 539.3
РОЗВ’ЯЗАННЯ ПЕРІОДИЧНИХ ГРАНИЧНИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ БАГАТОШАРОВИХ ПЛИТ ЗА ДОПОМОГОЮ РЯДІВ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико – математичних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Запорізькому національному університеті Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник доктор фізико-математичних наук, професор
Приварников Аркадій Костянтинович, Запорізький національний університет, завідувач кафедри алгебри та геометрії
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
Гоман Олег Гаврилович,
Дніпропетровський національний університет,
завідувач кафедри аерогідромеханіки;
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Алтухов Євген Вікторович,
Донецький національний університет,
доцент кафедри теорії пружності
та обчислювальної математики
Захист відбудеться “ 20 ” березня 2008 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.05 при Донецькому національному університеті за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24, головний корпус, математичний факультет, ауд. 603.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Відгук на автореферат просимо надсилати за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24, Донецький національний університет, вченому секретарю спеціалізованої ради К 11.051.05.
Автореферат розісланий “ 19 ” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.В. Мисовський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Багатошаровими плитами та основами моделюються конструкції, які мають шарувату структуру, а також ті, у яких пружні характеристики неперервно змінюються в одному з напрямків. Прикладами таких конструкцій є дорожні та аеродромні покриття, підлоги промислових будівель, міжповерхові перекриття, мости.
Найбільш ефективним методом точного розв’язання задач теорії пружності для пружних шаруватих середовищ на теперішній час є метод функції податливості. Але цей метод можна застосовувати лише у випадках, коли головний вектор поверхневих навантажень на середовище є скінченним. Періодичне навантаження пружної багатошарової основи є, наприклад, статичним наближенням навантаження на дорожнє покриття, яке здійснює потік машин. Періодично навантажена багатошарова плита моделює міжповерхове перекриття в будинку. При таких періодичних навантаженнях головний вектор є нескінченним. Існують лише окремі роботи, присвячені проблемі визначення НДС багатошарових конструкції при переодичному навантаженні. Тому систематичне дослідження періодичних задач теорії пружності для багатошарових плит є актуальним.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведені в дисертаційній роботі дослідження пов’язані з фінансованою за рахунок видатків загального фонду державного бюджету науково-дослідною роботою “Розв’язання основних і мішаних граничних задач теорії пружності для шаруватих середовищ періодичної структури та основ з отворами” (№ держреєстрації 0106У008388, 2006–2008 рр. на підставі рішення науково-експертної ради). Частина результатів роботи використана у звітах по зазначеній НДР.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертації є побудова точних розв’язків основних і наближених розв’язків мішаних періодичних граничних задач для пружних багатошарових плит та основ.
Для досягнення цієї мети необхідно було:
· розробити нові методики розв’язання задач визначення напружено-деформованого стану періодично навантаженої пружної багатошарової плити (основи) у плоскій та просторовій постановках;
· дослідити ефективність розроблених методик та вірогідність результатів, які отримуються;
· розв’язати нові основні та мішані задачі теорії пружності для періодично навантажених багатошарових плит (основ);
· провести чисельні дослідження і виявити нові фізико-механічні закономірності;
Об’єктом дослідження є напружено-деформований стан багатошарової пружної плити та багатошарової пружної основи, на яку діє періодична система навантажень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: РОЗВ’ЯЗАННЯ ПЕРІОДИЧНИХ ГРАНИЧНИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ БАГАТОШАРОВИХ ПЛИТ ЗА ДОПОМОГОЮ РЯДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок