Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ МІСЦЕВОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАРУБІЖНОГО ДОСВІДУ

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ МІСЦЕВОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАРУБІЖНОГО ДОСВІДУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ МІСЦЕВОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАРУБІЖНОГО ДОСВІДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,16 KB
Завантажень:
523
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
МИХАЙЛИШИН Леся Романівна
УДК 352. 07 (477)
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ МІСЦЕВОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАРУБІЖНОГО ДОСВІДУ
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі державного управління та місцевого самоврядування Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник: кандидат сільськогосподарських наук, доцент
ЛАЗОР Оксана Дмитрівна,
Львівський регіональний інститут державного
управління Національної академії державного
управління при Президентові України,
доцент кафедри державного управління та
місцевого самоврядування
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, професор
ДЄГТЯР Андрій Олегович,
Харківський регіональний інститут державного
управління Національної академії державного
управління при Президентові України,
завідувач кафедри економічної теорії та фінансів
кандидат наук з державного управління, доцент
АРТИМ Іванна Іванівна,
Львівський регіональний інститут державного
управління Національної академії державного
управління при Президентові України,
в. о. завідувача кафедри менеджменту організацій
Захист відбудеться 28.03. 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.860.01 Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, Україна, Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16, ауд. 220.
З дисертацією можна ознайомити у бібліотеці Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, Україна, Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16.
Автореферат розісланий .25.02..2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.О. Каляєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема взаємовідносин між органами державного управління та місцевого самоврядування, що формують систему місцевого управління з одного боку та громадянами – з іншого, стає дедалі актуальнішою у період трансформаційних змін, пов’язаних із глобалізаційними та інтеграційними процесами. Проблемність полягає у тому, що управління як явище, не може бути демократичним без залучення громадян, водночас констатуємо відсутність на практиці пріоритетності прав громадян щодо їх забезпечення та гарантування з боку владних інституцій. Тому сучасна система організації місцевого управління в Україні за умов недосконалості нормативно-правового, матеріально-фінансового, інституційно-функціонального забезпечення засвідчує потребу суттєвого реформування та необхідність застосування принципово нових підходів до вирішення означених питань.
Усвідомлюючи вагому роль і значення зарубіжного досвіду для розвитку вітчизняної науки, констатуємо недостатність дослідження основних аспектів організації та функціонування системи місцевого управління в різних державах, що зумовлено новизною проблематики пострадянської науки з позицій компаративістики. Моделі управління на місцях, властиві зарубіжних країнам, склалися як результат розвитку держав під впливом процесів демократизації, урбанізації та у відповідь на виклики суспільства. Починаючи з середини ХХ ст. органи місцевого управління країн Європи зазнали цілої низки змін, що сприяли розвитку добробуту й уможливили загалом їх функціонування в сучасних умовах. Проблеми інтернаціоналізації, що посилились у зв’язку з об’єднавчими процесами в Європі, спричинили потребу у подальшій трансформації органів місцевого управління, досвід реформування яких є важливим для України. Реформуючи систему місцевого необхідно враховувати доцільність відповідних інституцій та зручність надання послуг кожній людині, адже життя й здоров’я якої, честь і гідність, права і свободи є найвищою цінністю, як це закріплено в Конституції України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ МІСЦЕВОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАРУБІЖНОГО ДОСВІДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок