Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ загальної середньої освіти в КНР

АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ загальної середньої освіти в КНР

Назва:
АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ загальної середньої освіти в КНР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,67 KB
Завантажень:
180
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інститут педагогіки АПН України
Уюнтена
Удк 371.2(510)(048)
АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ
загальної середньої освіти в КНР
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ-2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педагогіки АПН України
Науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор
Сухомлинська Ольга Василівна,
академік - секретар
Відділення теорії та історії педагогіки
історії педагогіки.
Офіційні опоненти: -доктор педагогічних наук, професор
Пуховська Людмила Прокопівна,
завідувач лабораторії порівняльної
педагогіки Інституту педагогіки і психології
професійної освіти, АПН України
-кандидат педагогічних наук
Овчарук Оксана Василівна,
старшого наукового співробітника
Українського інноваційного центру
гуманітарної освіти АПН України.
Провідна установа: Інститут проблем виховання АПН України, , Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “ 11 ” січня 2001р. о 14-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.452.01 в Інституті педагогіки АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема 52-д.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій частині Інституту педагогіки АПН України (04053, Київ, вул. Артема 52-д).
Автореферат розіслано “7” грудня 2000р.
Вчений секретар Легкий М.П.
спеціалізованої ради
Загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження
Великі зміни, що відбуваються сьогодні в Китайській Народній Республіці в економіці, освіті, культурі, привертають увагу всієї світової громадськості. Особливий інтерес викликають зміни, які відбуваються в системі освіти, тому що саме на цю галузь покладаються великі надії і в зв’язку з економічним ростом, і в зв’язку з зростаючим значенням виховання підростаючого покоління, його активною участю в ідейних, наукових, соціальних і економічних трансформація. Система освіти в Китаї перебуває в стадії значних перетворень починаючи з 1985 р., коли ЦК КПК прийняв постанову про реформу школи, її основні напрями. Оскільки Китайська Народна Республіка відіграє велику роль в світовому співтоваристві, процеси реформування системи освіти викликають великий інтерес не лише в самому Китаї – вони переросли національні рамки і можуть розглядатися в контексті міждержавному і навіть глобальному.
Актуальність аналізу проблем реформування системи загальної освіти в КНР посилюється в зв’язку з процесами, які відбуваються в освітніх системах різних країн світу, в тому числі в Україні. Порівняння кардинальних змін в загальноосвітній школі в різних країнах світу допоможе визначити актуальні проблеми реформування, тенденції розвитку освіти в світі, досягнення та успіхи, а також прорахунки та недоліки окремих процесів, краще побачити специфічні особливості реформування освіти в кожній окремій країні.
Зважаючи на те, що Китай завжди шукав власні шляхи розвитку науки, техніки мистецтва, освіти, починаючи з глибокої давнини, ми вважаємо за необхідне дати короткі відомості про Китай, щоб полегшити розуміння процесів реформування освіти в цій країні.
Китайська Народна Республіка (КНР) – держава, розташована в Центральній і Східній Азії. Вона займає площу в 9,6 млн. кв. км; ділиться на 22 провінції, 5 автономних районів і 3 міста центрального підпорядкування (Пекін, Шанхай, Тяньцзінь). В Китаї нараховується 1223,8 млн жителів, із яких 92% китайці (ханьці). В країні проживає 55 національних меншин (чуань, дунгани, угури і т.д.) Столиця держави – Пекін – нараховує 11,1 млн жителів.
За традицією вважається, що перші школи з’явилися в Китаї в 3-му тисячолітті до н.е. протягом тисячоліть через школу формувались культури даосизму і буддизму, що лягли в основу розвитку освіти і суттєво вплинули на сучасну китайську школу. Вони стали педагогічною традицією, що має тисячолітні витоки, й у нинішніх умовах реформування можуть розглядатися під кутом зору перспектив розвитку освіти у країні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ загальної середньої освіти в КНР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок