Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Надання управлінських послуг населенню органами виконавчої влади України: організаційно-правовий аспект

Надання управлінських послуг населенню органами виконавчої влади України: організаційно-правовий аспект

Назва:
Надання управлінських послуг населенню органами виконавчої влади України: організаційно-правовий аспект
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,60 KB
Завантажень:
400
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ДОЛЕЧЕК Володимир Станіславович
УДК 35.07: 351
Надання управлінських послуг населенню
органами виконавчої влади України:
організаційно-правовий аспект
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Геєць Валерій Михайлович,
Інститут економічного прогнозування,
директор.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, доцент
Токовенко Валерія Володимирівна,
Київський міжнародний університет,
завідувач кафедри соціології;
кандидат наук з державного управління
Гурковський Володимир Ігорович,
Служба Безпеки України,
Департамент спеціальних телекомунікаційних
систем та захисту інформації,
заступник начальника юридичного відділу.
Провідна установа – | Національний інститут стратегічних досліджень, відділ гуманітарної політики,
м. Київ.
Захист відбудеться 5 липня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.02 у Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 3 червня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Жабенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі функціонування системи державного управління України актуальність та доцільність створення оптимального організаційно-правового забезпечення надання управлінських послуг населенню є очевидною. Це обумовлено насамперед тим, що ефективна модель надання управлінських послуг безпосередньо становить основу державно-управлінської діяльності, відповідно до чого реформування державно-управлінської системи сьогодні актуалізує розробку дійового пакета послуг та процедури їх надання разом із забезпеченням маркетинговими, фінансовими і людськими ресурсами.
Уже протягом певного часу в Україні вирішується низка завдань, що прямо або опосередковано стосуються надання послуг з боку держави; на-самперед, це відображається у нормативно-правових актах, спрямованих на розв’язання вказаних проблем. Так, відповідно до Концептуальних засад стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 рр., головною метою формування ефективної системи виконавчої влади як на центральному, такі і на місцевому рівнях є утвердження таких механізмів, які б забезпечували результативність управлінських рішень, розмежування і збалансу-вання повноважень та відповідальності різних рівнів влади й місцевого самоврядування у сфері надання державних і громадських послуг. При цьому поставлені завдання свідчать про наявність проблеми, що потребує вирішення, зокрема впорядкування ряду питань, спрямованих на детінізацію економіки, недопущення штучного нав’язування управлінських послуг, перегляду послуг, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, визначення критеріїв ефективності їх надання.
Необхідність наукової розробки питань розвитку сфери послуг, її актуальність обумовлюється й суто зовнішніми факторами, адже сучасний етап державного будівництва в Україні тісно пов’язаний з творчим освоєнням зарубіжного досвіду державного управління. Обравши шлях докорінних перетворень суспільної системи, завжди корисно реально оцінити свій власний досвід і водночас звернутися до напрацювань, які є у сфері державного управ-ління за кордоном. Це тим більш важливо, що в багатьох країнах проходить процес модернізації державного управління до умов постіндустріального розвитку, висування низки ідей щодо подолання усталених підходів в організації суспільного життя.
Зокрема, окремі теоретичні аспекти маркетингу послуг значною мірою досліджувались зарубіжними вченими, де безпосередньо був розроблений комп-лексний підхід до розуміння змісту даної проблематики, серед яких слід відзначити: Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Надання управлінських послуг населенню органами виконавчої влади України: організаційно-правовий аспект

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок