Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ СОРТУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ НА ОСНОВІ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ СОРТУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ НА ОСНОВІ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ СОРТУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ НА ОСНОВІ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,01 KB
Завантажень:
170
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Українська державна академія залізничного транспорту
Топчієв Микола Петрович
УДК 656.212.4
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ СОРТУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ НА ОСНОВІ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ
05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі „Управління експлуатаційною роботою та міжнародними перевезеннями” Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв’язку України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Данько Микола Іванович
Українська державна академія залізничного транспорту, ректор
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Негрей Віктор Яковлевич
Білоруський державний університет транспорту, перший проректор;
доктор технічних наук, доцент
Бобровський Володимир Ілліч
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, кафедра “Залізничні станції та вузли”, завідувач кафедри.
Провідна установа – Київський університет економіки і технологій транспорту, кафедра “Організація перевезень і управління на транспорті”,
Міністерство транспорту і зв’язку України, м. Київ
Захист відбудеться „11” листопада 2004р. о 13.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий „8” жовтня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Фалендиш А.П.


Загальна характеристика
Вступ. Укрзалізниця є одним із основних споживачів паливно – енергетичних ресурсів на теренах України, основна доля яких припадає на перевізний процес. Для забезпечення конкурентноздатності залізниць в умовах транспортного ринку і інтеграції до Європейського союзу необхідним є розробка і впровадження ресурсозберігаючих технологій в усі ланки перевізного процесу. В теперішній час важливим є відношення до витрат паливно – енергетичних ресурсів на залізничних станціях. Зменшення витрат лінійних підрозділів при дотриманні виконання всіх технологічних операцій є однією з основних задач управління експлуатаційною роботою, що повністю відповідає Концепції та Програмі реструктуризації на залізничному транспорті України і директивним документам Укрзалізниці (УЗ).
Актуальність теми. Скорочення експлуатаційних витрат залізничних станцій, як одних із основних ланок перевізного процесу, повинно досягатися насамперед за рахунок удосконалення і впровадження ресурсозберігаючих технологій. На основі проведеного аналізу було виявлено, що витрати палива на проведення маневрових операцій на сортувальних станціях УЗ складають біля 28% від витрат на перевезення тепловозами. Динаміка показників роботи сортувальних станцій України свідчить про те, що транзитний вагонопотік (з переробкою і без переробки) має тенденцію до підвищення в середньому на 15%, що сприяє загальному зростанню витрат палива, і як наслідок, витрат на перевізний процес залізниць України.
Виходячи з цього, необхідним є виявлення множини технологічних та конструктивних факторів маневрової роботи сортувальних станцій, що впливають на величину витрат палива. На основі цього аналізу шляхом розробки комплексу математичних моделей можливо удосконалювати і впроваджувати ресурсозберігаючі технології маневрової роботи та надавати рекомендації щодо вибору раціональних конструктивних параметрів сортувальних гірок за критерієм ресурсозбереження.
Інструментом для реалізації цих напрямків є використання сучасних інформаційних технологій, що дозволяють створити моделюючі програми роботи маневрового диспетчера для підтримки прийняття оперативних рішень в умовах обмежень на витрати палива.
Ці напрямки удосконалення маневрової роботи дозволяють кваліфікувати тему дисертації як актуальну.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ СОРТУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ НА ОСНОВІ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок