Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Параметри і режими роботи електромагнітного вакуумного регулятора доїльного апарата

Параметри і режими роботи електромагнітного вакуумного регулятора доїльного апарата

Назва:
Параметри і режими роботи електромагнітного вакуумного регулятора доїльного апарата
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,70 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Львівський державний аграрний університет
Кондур Сергій Миронович
УДК 637.11
Параметри і режими роботи електромагнітного вакуумного регулятора доїльного апарата
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Сиротюк Валерій Миколайович, Львівський державний
аграрний університет, в.о. професора кафедри механізації
тваринництва.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Фененко Анатолій Іванович, Національний науковий центр
“Інститут механізації і електрифікації сільського
господарства” УААН, завідувач відділу механізації заготівлі
кормів і виробництва молока;
кандидат технічних наук, доцент,
Грицаєнко Володимир Іванович, Інститут тваринництва
УААН, старший науковий співробітник лабораторії
механізації виробничих процесів у молочному скотарстві
відділу механізації і автоматизації виробничих процесів у
тваринництві.
Провідна установа: Національний аграрний університет, кафедра механізації
тваринництва, Кабінет Міністрів України, м. Київ.
Захист відбудеться “11” листопада 2003 року о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. В. Великого, 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н,
м. Дубляни, вул. В. Великого, 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “10” жовтня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У технології виробництва молока особливе місце займає процес машинного доїння внаслідок складності фізіологічного процесу молоковіддачі та безпосередньої взаємодії машини і тварини.
Максимальної ефективності доїння можна досягти оптимізацією умов окремо для кожної тварини, які можуть бути забезпечені лише впровадженням у виробництво автоматизованої системи управління технологічними процесами (АСУ ТП) виробництва молока.
Одним із найважливіших інформативних показників машинного доїння є інтенсивність молоковіддачі, у функції якої повинна бути здійснена автоматична адаптація режимів роботи доїльного апарата, зокрема вакуумметричного тиску. Вакуумметричний тиск у доїльних апаратах змінюється, як правило, за допомогою дво- і тритрубної вакуумпровідної системи, до якої залежно від умов доїння вони приєднується. Вакуумні регулятори в доїльних установках забезпечують лише задану величину і стабільність вакууму в молокопровідних і вакуумних магістралях. У такому разі адаптувати вакуумметричний режим роботи кожного окремо взятого доїльного апарата залежно від інтенсивності молоковіддачі неможливо без застосування індивідуального регулятора. Існуючі засоби регулювання вакуумметричного тиску за низкою ознак не відповідають умовам сумісної їх роботи з АСУ ТП виробництва молока.
У зв’язку з цим дослідження параметрів і режимів роботи індивідуального регулятора вакуумметричного тиску доїльного апарата є актуальними, оскільки спрямовані на розв'язання науково-технічної задачі автоматичного адаптування вакуумного режиму доїльного апарата до умов доїння.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до національної програми науково-дослідних робіт в галузі аграрного виробництва, зокрема проекту “Ферма-автомат майбутнього на 800 голів” (“ФАМ-800”), державної науково-технічної програми 2001-2005рр. “Технології та комплекси машин для виробництва і первинної переробки продукції тваринництва”, зокрема п.1.2.6 “Доїльний апарат з управлінням доїння на основі зворотного зв’язку в залежності від потоку молока”, і є складовою частиною комплексної теми факультету механізації сільського господарства Львівського державного аграрного університету “Розробка, впровадження енергозберігаючих механізованих процесів, технологій і систем аграрного виробництва та технічних засобів їх реалізації” (номер державної реєстрації 0100U002333).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Параметри і режими роботи електромагнітного вакуумного регулятора доїльного апарата

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок