Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ НАДЛИШКОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ НАДЛИШКОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Назва:
ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ НАДЛИШКОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,67 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Пенда Жан - Жак
УДК 519.689:519.254
ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ
КАНАЛІВ НАДЛИШКОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
05.13.06 - Автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі телекомунікаційних систем Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Ігнатов Володимир Олексійович, професор кафедри телекомунікаційних систем Національного авіаційного університету, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, заслужений професор НАУ.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Бойко Іван Федорович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри радіоелектроніки.

кандидат технічних наук, Костановський Валерій Вікторович, наукове виробниче об'єднання “Квант”, старший науковий співпрацівник.
Провідна установа:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, м. Київ, кафедра автоматизованих систем обробки інформаций і управління.
Захист дисертації відбудеться 20.06.2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.01 при Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 20.05.2002 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Гузій М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Сучасний період розвитку цивілізації характеризується швидким розвитком інформаційних технологій у всіх галузях людської діяльності. Відмінною рисою такого розвитку в області телекомунікаційних систем є пошуки нових методів діагностування телекомунікаційних каналів (ТК).
Нові методи діагностування телекомунікаційних каналів надлишкових інформаційних систем (ТК НІС) відіграють найважливішу роль у забезпеченні обслуговування, регулярності, надійності і безпеці повітряного руху в цивільній авіації (ЦА), технологічної діяльності авіапідприємств, в автоматизації інформаційних і керуючих систем ЦА.
Аналіз сучасних і перспективних методів діагностування показує, що злиття різних інформаційних видів в один загальний цифровий потік породжує проблему забезпечення тих показників ефективності обслуговування, що необхідні для даної задачі на передачу. Тому розробка нових методів діагностування є актуальною і необхідною для нових систем передачі та обробки інформації для ЦА.
Зв'язок дисертаційної роботи з планами науково-дослідних робіт. Роботу виконано у відповідністі з планами НДР-819-ДБ98 "Розробка і дослідження перспективних методів діагностування та контролю транспортних радіоелектронних систем" та НДР-900КМ "Створення багатокористувачевої системи електронного документообігу’’ комплексної національної програми "Кадри".
Метою дисертаційного дослідження є розробка алгоритмів оптимiзацiї технологічних процесів діагностування ТК НІС.
Для досягнення мети дисертаційного дослідження були поставлені і вирішені такі завдання:
- Виконано аналіз сучасного стану і перспектив розвитку систем технічного діагностування телекомунікаційних каналів і вимог до них.
- Розроблено та обґрунтовано показники ефективності систем технічного діагностування телекомунікаційних каналів надлишкових інформаційних систем.
- Розроблено оптимальні алгоритми діагностування телекомунікаційних каналів надлишкових інформаційних систем.
- Проведено експериментальні дослідження ефективності оптимальних алгоритмів діагностування.
- На основі отриманих результатів розроблені практичні рекомендації для побудови оптимальних алгоритмів і технологій діагностування.
Методи дослідження. При вирішенні поставлених завдань були використані методи теорії ймовірностей, теорії завадостійкості, теорії систем масового обслуговування, теорії телетрафика, теорії графів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ НАДЛИШКОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок