Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРНА ПЕРЕБУДОВА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПАНІЯХ

СТРУКТУРНА ПЕРЕБУДОВА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПАНІЯХ

Назва:
СТРУКТУРНА ПЕРЕБУДОВА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПАНІЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень
ТАНАЩУК Катерина Олександрівна
УДК 338.47: 334.7: 330.44
СТРУКТУРНА ПЕРЕБУДОВА
В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПАНІЯХ
Спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і звязку
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії звязку ім. О.С.Попова Державного комітету звязку та інформатизації України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор,
Стрельчук Євген Миколайович,
Одеська національна академія звязку
ім. О.С. Попова Державного комітету зв’язку та
інформатизації України, завідуючий кафедрою
управління підприємствами звязку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Загорулько Валентин Миронович,
Національний авіаційний університет
Міністерства освіти і науки України, професор
кафедри маркетингу та ресурсного забезпечення
кандидат економічних наук, доцент,
Стрій Любов Олексіївна,
Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова Державного комітету зв’язку
та інформатизації України, доцент кафедри економічної теорії
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ управління виробництвом (м. Донецьк)
Захист відбудеться “ 30 ” травня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розіслано 23 квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук М.Л. Тараканов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зростання ролі інтелектуальних ресурсів, диверсифікація світових фінансових ринків та ринків праці, загострення глобальної конкуренції на основі використання високих технологій та інші фактори здійснили вирішальний вплив на ідеологію майбутнього розвитку сфери телекомунікацій та ініціювали її демонополізацію. Стрімке поширення та впровадження Інтернет-технологій, мобільного зв’язку, мультимедіа, послуг 3G-5G, підштовхнули колишніх монополістів – національних операторів електрозв’язку та їх власника-державу до пошуку нових джерел інвестування техніко-технологічного переозброєння заради забезпечення задоволення потреб населення в обміні інформацією.
Економічна стабілізація та зростання телекомунікаційних компаній в умовах запровадженої конкуренції потрапили у залежність від ефективного використання надбань НТР, виробничих та структурних ресурсів. Отже, у сучасних умовах проблема оптимізації структури телекомунікаційної компанії для підвищення доходів і максимізації прибутку набуває особливої актуальності.
Слід зазначити, що більшість публікацій за останні роки в узагальненому виді передають зарубіжний досвід вивчення, розробки і впровадження структур управління підприємств. Вони не висвітлюють повною мірою структурну залежність телекомунікаційної компанії від особливостей виробництва послуг у галузі зв’язку. В них недостатньо розроблені питання дослідження впливу факторів зовнішнього середовища на побудову структури та значимості структури у забезпеченні економічної ефективності діяльності компаній стосовно українського телекомунікаційного ринку, мало приділено уваги питанням прикладного характеру.
Сьогодні, в умовах започаткування приватизації національного оператора - ВАТ “Укртелеком” потрібні конкретні технології, результатом яких повинна стати нова структура, що здатна забезпечити конкурентоспроможність та економічну ефективність функціонування компанії на лібералізованому ринку.
Даний факт визначив актуальність теми дисертаційного дослідження.
Складність, багатоплановість і недостатня розробленість визначених проблем, наявність невирішених і дискусійних питань, об'єктивна необхідність наукового осмислення і комплексного аналізу цього явища, визначили вибір теми, цілей, задач, структуру і зміст дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТРУКТУРНА ПЕРЕБУДОВА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПАНІЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок