Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ В УМОВАХ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ В УМОВАХ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ В УМОВАХ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,69 KB
Завантажень:
509
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРАМЧАНІНОВА МАЙЯ ДЖЕМАЛІВНА
 
УДК 658.114.012.32:669.013
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ В УМОВАХ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Азарян Олена Михайлівна,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри маркетингу і комерційної справи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Аптекар Савелій Семенович,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри інвестиційного менеджменту;
кандидат економічних наук
Толпежніков Роман Олексійович,
Приазовський державний технічний університет, (м.Маріуполь), доцент кафедри економіки підприємств.
Провідна установа - Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра міжнародного менеджменту
Захист дисертації відбудеться “14” грудня 2005 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий “14” листопада 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Колосок
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України до ринкової економіки викликав необхідність зміни методів і підходів до господарської діяльності підприємств. У рамках цього жорсткість конкуренції сприяла активізації процесів консолідації в різних галузях промисловості. Зростання динамічності розвитку суспільства, глобалізація і посилення турбулентності зовнішнього середовища викликають потребу у трансформації систем управління промисловими підприємствами.
Виникнення альянсів і партнерства ініційовано посиленням процесу глобалізації та швидкого просування транснаціональних корпорацій на національні ринки. Створення альянсів є заходом, що покликаний сповільнити процес виходу на ринки транснаціональних корпорацій повною мірою, а також сприяє створенню конкурентних переваг компаній.
При цьому в основному цією проблемою займаються зарубіжні вчені-економісти, такі як: Акимова Т., Бейкер М., Вінслав Ю., Владимирова І., Гаррет Б., Дємєнтьєв В., Дюссож П., Кіллінг Дж., Обурай П., Броварників С., Томпсон А., Стрікленд А., проте останнім часом значна увага формуванню теорії стратегічних альянсів і партнерства приділяється в Україні. Серед учених-економістів, що працюють у сфері промислового маркетингу, в Україні можна виділити: Аптекаря С., Богачьова С., Дерментлі Ф., Кучерук Т., Махмудова А., Мельникову М., Онищенко В., Прокопенка М., Савельєва Є., Старостіну А., Тараш Л., Чернегу О., Чухрай Н.
Однак, зважаючи на те, що практика створення і функціонування стратегічного партнерства в Україні не має достатньої наукової та методичної бази, особливо в тих питаннях, що стосуються системи управ-ління цими підприємствами, методів і оцінки ефективності їх діяльності, а також абстрагування від національних особливостей формування ринку в цілому й особливості галузі зокрема, то це й визначило актуальність теми дисертаційної роботи, її мету і задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до комплексного плану науково-дослідних робіт Донбаського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України „Дослідження розвитку ринку і ринкових відносин в Україні” (м.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ В УМОВАХ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок