Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ (на прикладі підприємств залізничного транспорту)

МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ (на прикладі підприємств залізничного транспорту)

Назва:
МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ (на прикладі підприємств залізничного транспорту)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,82 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана
Дрьомін Михайло Сергійович
УДК 338.47
МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ
(на прикладі підприємств залізничного транспорту)
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертація є рукописом
Робота виконана на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Герасимчук Василь Гнатович
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
професор кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Загорулько Валентин Миронович
Національний авіаційний університет,
професор кафедри маркетингу та ресурсозабезпечення
кандидат економічних наук, доцент
Омельянович Олексій Романович
Національний транспортний університет,
доцент кафедри менеджменту та підприємництва
Провідна установа: Київський університет економіки і технологій транспорту Мінтрансу України, кафедра менеджменту організацій транспорту, м. Київ
Захист відбудеться “ __9__ ” червня 2006 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, Д .006.04 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги 54/1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги 54/1, ауд. .
Автореферат розісланий “_6__” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Федонін О.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальший розвиток економіки України та її інтеграція у світову економічну систему вимагають впровадження та активного використання вітчизняними суб’єктами господарювання маркетингової концепції управління. Особливо актуальним стає проблема застосування маркетингу на підприємствах залізничного транспорту, що обумовлено передусім загостренням конкуренції як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринках перевезень та зростанням вимог споживачів до якості транспортних послуг.
Згідно проголошеної Концепції розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на середньостроковий період та до 2020 року пріоритетними завданнями розвитку залізничного транспорту є впровадження технологій перевізного процесу, орієнтованих на високу якість транспортних послуг; розширення комплексу сервісних послуг з урахуванням підвищення вимог користувачів до їх якісних характеристик, організація системи комплексного транспортного обслуговування; проведення гнучкої тарифної політики; впровадження комбінованих перевезень, інформаційних і логістичних технологій. Однак, відсутність цілісної методичної бази використання маркетингу на залізницях України ускладнює здійснення поставлених завдань.
Проблеми управління підприємством на основі застосування концепції маркетингу знайшли своє вирішення в роботах вітчизняних і зарубіжних вчених: Багієва Г.Л., Войчака А.В., Гаркавенко С.С., Герасимчука В.Г., Голікова Є.А., Голубкова Є.П., Діхтля Е., Дойля П., Друкера П., Еванса Дж., Кардаша В.Я., Котлера Ф., Маркової В.Д., Мефферта Х., Нішлага Р., Павленка А.Ф., Песоцької Е.В., Портера М., Хершгена Х., Шудри В.Ф. та ін. Питанням маркетингу на залізничному транспорті присвячені наукові праці Аксьонова І.М., Верлоки В.С., Галабурди В.Г., Іловайського Н.Д., Кулаєва Ю.Ф., Сича Є.М. та ін. Однак, враховуючи конкретну ситуацію та тенденції на транспортному ринку України, запропоновані авторами підходи потребують поглиблення та адаптації до умов функціонування вітчизняних підприємств залізничного транспорту.
Наукова ідея дисертаційної роботи полягає у тому, що існуючі методологічні засади маркетингу не повною мірою відображають особливості функціонування та розвитку транспортних підприємств і не дозволяють комплексно та цілеспрямовано підійти до вирішення їх проблем.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ (на прикладі підприємств залізничного транспорту)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок