Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ПОРІВНЯЛЬНА КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ХРОНІЧНИХ ВІРУСНИХ ГЕПАТИТІВ У ДІТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЇХ ПАТОГЕНЕТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ

ПОРІВНЯЛЬНА КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ХРОНІЧНИХ ВІРУСНИХ ГЕПАТИТІВ У ДІТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЇХ ПАТОГЕНЕТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ / сторінка 3

Назва:
ПОРІВНЯЛЬНА КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ХРОНІЧНИХ ВІРУСНИХ ГЕПАТИТІВ У ДІТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЇХ ПАТОГЕНЕТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,11 KB
Завантажень:
463
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Доведено, що ступень лабораторної маніфестації токсемії при ХВГ залежить від етіології та ступеню активності запального процесу в печінці і не завжди корелює з клінічними проявами захворювання.
Вперше встановлено, що ХВГ-В та ХВГ-С у дітей характеризуються підвищенням в сироватці крові концентрації прозапального цитокіна TNF-б та його розчинних рецепторів, рівень яких корелює із ступенем активності запального процесу і має тісний зв'язок з рівнем токсичності цільної плазми крові. Отримані результати свідчать про важливу роль системи запальних цитокінів у прогредієнтності перебігу хронічних гепатитів.
Встановлено, що ХВГ характеризуються значними порушеннями кількісного та якісного складу мікрофлори товстої кишки: зменшенням вмісту біфідо- та лактобактерій, формуванням двох- та трьохкомпонентних асоціацій умовно-патогенної флори, підвищенням рівня висіву грибів роду Candida. Стан біоценозу кишечника залежить від етіології та активності запального процесу: при ХВГ-В з помірним та мінімальним ступенем активності реєструється ІІІ ступінь порушень мікробіоцинозу, при ХВГ-С, незалежно від активності запального процесу, – ІІІ ступінь. Використання базисної терапії хронічних вірусних гепатитів позитивно не впливає на нормалізацію складу мікрофлори товстої кишки.
На підставі уточнення механізмів розвитку ХВГ у дітей, розроблені схеми удосконалення базисної терапії шляхом використання натуральних детоксикантів (на прикладі „Мультисорба”), полікомпонентного пробіотика “Симбітер концентрований” та протигрибкового препарату „Пімафуцин”, що сприяло більш швидкій регресії клінічних синдромів захворювання, корекції показників ендогенної інтоксикації, нормалізації складу мікрофлори кишечника.
Практичне значення одержаних результатів. Обґрунтовано визначення показника токсичності цільної плазми крові, як додаткового критерію оцінки ступеня тяжкості перебігу хронічних вірусних гепатитів.
Доведена необхідність визначення кількісних та якісних показників складу мікрофлори товстої кишки, дисбаланс яких відіграє суттєву роль в патогенезі інтоксикаційного та диспепсичного синдромів у дітей з хронічними вірусними гепатитами.
Обґрунтована та доведена ефективність застосування в патогенетичній терапії хронічних вірусних гепатитів у дітей лікувального комплексу у складі - Мультисорбу, Симбітеру та Пімафуцину, який сприяє більш швидкому регресу клінічних симптомів захворювання, нормалізації показників ендогенної інтоксикації та корекції мікробіоциноза товстої кишки.
Особистий внесок здобувача. Автором особисто проведено патентний пошук, аналіз наукової літератури за темою дисертації. Самостійно проведено вибір тематичних хворих, формування груп, клінічне обстеження. Дисертантом особисто здійснена систематизація отриманих даних, узагальнення результатів дослідження.
Автором обґрунтовані практичні рекомендації, підготовлені до друку наукові праці, виступи, проведено впровадження наукових розробок у роботу медичних закладів.
Впровадження результатів роботи в практику. Результати клінічних досліджень впроваджені в роботу: комунальної міської дитячої клінічної лікарні, м. Львів; міської дитячої клінічної лікарні №;1 ім. акад. Резника Б.Я., м.Одеса; міської дитячої клінічної лікарні №19, м. Харків; обласної дитячої клінічної лікарні, м. Івано-Франківськ.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації висвітлені та обговорені на Конгресі педіатрів, ІХ, 2003 р., м. Київ; науково-практичній конференції дитячих гастроентерологів, нефрологів та педіатрів України “Актуальні питання хронічних захворювань печінки та нирок у дітей, асоційованих з бактеріально-вірусними інфекціями”, ІХ, 2002 р., м. Симеїз; науково-практичній конференції “Наукові та практичні питання педіатрії та шляхи їх вирішення”, V, 2003 р., м. Київ; V науково-практичній конференції “Актуальні проблеми фармакотерапії в педіатрії”, ІІІ, 2004 р., м. Дніпропетровськ; науково-практичній конференції “Сучасні технології діагностики, лікування та профілактики в клінічній педіатрії”, IV, 2004 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПОРІВНЯЛЬНА КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ХРОНІЧНИХ ВІРУСНИХ ГЕПАТИТІВ У ДІТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЇХ ПАТОГЕНЕТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок